Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi panaszkodik itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi panaszkodik itt, hogy rendszeresen próbálkozik nőknél, de azok mindig elhajtják. Elhiszitek ezt?

Figyelt kérdés

Ezt komolyan úgy kell elképzelni, hogy nőknek udvarol, randevúzik velük, de egyszerűen nem jön össze soha semmi? Ezt nehéz elhinni - már ha tényleg komoly udvarlás van, nem csak laza bepróbálkozások. Persze, hogy az utóbbinál nem alakulnak ki a nőkben érzelmek, mert nem érzik, hogy különlegesek lennének.


Szerintem inkább az lehet a helyzet, ami ránk, magyarokra amúgy is jellemző - szeretnek panaszkodni, sírni, hogy "jaj, de rossz nekem", de segítséget nem fogadnak el, és megoldást is lusták keresni.


Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nők tucatjai küldenek el egy férfit sorozatosan - eleve egy férfias pasiról beszélünk, mert mer a nőkhöz közeledni. A bátorságot, a tökösséget mindig értékelik a nők. Szóval szerintem ez panaszkodás a javából, mindenféle realitást mellőzve.


Ti mit gondoltok erről? Ez kamu vagy tényleg van ilyen kudarc-sorozat férfiaknál?



2017. máj. 7. 18:24
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
25%

Ennyi trollt...


Válasszanak a talán eek a kis cukimukik a saját szintjüknek megfelelő nőt és akkor nem kosarazzák ki őket állandóan.

2017. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem sok a 12, de nem fogok úgy próbálkozni, hogy sorba állítom a lányokat, mondjuk 10-et, és amelyik szóba áll velem, annál próbálkozom, hogy végre valaki. Tudom, hogy próbálkozni kell, és nem is fogom feladni, mert tényleg szeretnék egy társat. Mint mondtam, ebben nincs benne a net, csak 2 komoly. Nem írok bele 114 lányt, aki nem írt vissza, mert ezt nem tartom próbálkozásnak, felesleges beleszámolni. Viszont nem tesz jót az amúgy is ingatag önbizalomnak, hogy 23 év alatt még senki nem tekintett rám férfiként. Ez szerintem mindenkit visszadobna, de mint mondtam, nem fogom feladni.
2017. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
"Válasszanak a talán eek a kis cukimukik a saját szintjüknek megfelelő nőt és akkor nem kosarazzák ki őket állandóan." Amúgy azt te honnan tudod, hogy én kinél próbálkoztam? Meg azt a bizonyos szintet hogy méred? Csak külsőben? Vagy mondjuk sikerességben (nem csajzoási), vagy abban, hogy ki mennyi energiát rakott bele, vagy belső tulajdonságokban, vagy miben? Mielőtt ezt hinnéd, sose próbálkoztam plázacicáknál, mindig normálisnak, aranyosnak tűnő, nekem tetsző lányoknál. Olyannál, aki nekem nem tetszik biztos, hogy nem is fogok próbálkozni, mert inkább vagyok egyedül, mint olyannal, akihez nem vonzódok. Aztán még mielőtt az lenne, hogy miért, a nőnek nincs joga dönteni? Dehogynem. Van, ugyanúgy, mint nekem, és nem is szidtam egyik leányzót sem, csak kérdeztek, és én válaszoltam, hogy nem érek el semmit, pedig próbálkozom. 23/F
2017. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
33%
Pedig elhiheted, hogy így van. Én is tanúsíthatom, és mások is. Aki átlag alatti külsejű, azt egyszerűen minden nő elhajtja, nem számít, mennyire magabiztos, nagydumás, humoros, stb. Átlag alatt ne az általad észrevett férfiak átlagát értsd, hanem az összes férfiét!
2017. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Gábor19... ***** válasza:
Vannak olyanok akiknek egyszerűen nem jön össze a barátnő. Rossz karma vagy a kisugárzás, kémia hiánya.. de ez létező dolog.
2017. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Tedd magad akkor legalább átlagossá, csomó eszköz adott hozzá.
2017. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
33%
Én sosem panaszkodtam még itt. Viszont azt aláírom személyes tapasztalataim alapján, hogy akárkibe botlok, szinte mindig kapcsolatban van. Istenemre, nem értem ezt, és nem lerázás, tényleg látom őket utána élőben, hogy partnerük van. Külön mák volt, ahogy az exeimmel összejöttem korábban. A neten való ismerkedés meg olyan, hogy nagyon messze laknak, kivétel nélkül. Aki budapesti, vagy közelében lakik, esetleg más nagyobb megyeszékhelyhez közeli vagy ott él, vagy mákja van mert a két akármilyen méetű település közel van egymáshoz, annak könnyű. De aki se nem megyeszékhelyen, se nem Budapesten vagy más nagyvárosban lakik és a legközelebbi nagyobb város is minimum 60-70 km, valamint a város ahol él, kb. halott, annak nem egyszerű a neten sem ismerkednie, mert valljuk be, ki menne bele szívesen távkapcsolatba? 15-16 éves tinilányokkal meg ki a rák akarna ismerkedni helyileg? 95%-uk ribi és gyerek agyilag.
2017. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem akinek sosha nem jön össze a lányoknál, az mégiscsak a szintje felett próbálkozik valamilyen értelemben.

Akármit is mond bárki, úgy gondolom a nőknél a külső az első. Ha nem tetszel neki külsőre, minimális az esélyed. De aki itt panaszkodik, hogy nem született helyesnek, az egyrészt miért kompenzálja ezt sporttal, másrészt miért nem csúnyácska, de amúgy nagyon is izgalmas lelkű lányoknál próbálkozik.

Aki írta, hogy 2 havonta egy lánynál próbálkozik, annak üzenem, hogy az baromi kevés. Menj el buliba és ott egyeste próbálkozz be legalább 12 lánynál. Lesz aki megy veled táncolni, onnantól pedig ott a lehetőség.

2017. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Most aki azt írja, hogy 12 lánynál próbálkozzak egy este alatt, annak komolyan bárki jó, csak legyen puncija? Valaki (mint mondjuk én) egyébként sem érzi jól magát mondjuk egy discoban, nem tudok amúgy sem felszabadult lenni, és az a típusú leszólítás nem is megy még. Viszont bírom, hogy mindenki baromi okos, és mondja, hogy ez meg ez szar, ez meg ez kell, bármennyire is távol áll tőlem, de az még véletlenül sem merül fel senkinek, hogy valaki nem népszerű a lányoknál, és tényleg rengeteget kell melóznia mindenért. Persze, ha sikeres lennék, és minden alkalommal összejönne ( van ilyen haverom), én is biztos gyökérnek tartanám azokat, akiknek annyira nem megy, mint most nekem. Csak hát, rossz oldalán vagyok jelenleg a dolgoknak, de teszek érte, hogy változtassak. 23/F (én voltam talán a 9,11,12. hozzászóló)
2017. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is sokat kellett tennem, de most kezd beérni a "munkám" gyümölcse.


Amúgy leszólítás és leszólítás között is van különbség, nem azt írom, hogy a buliban menj oda minden nőhöz kuncsorogva, hátha esetleg megszán, hanem beszélgess minél több emberrel, adj nekik értéket, érezzétek jól magatokat elvárások nélkül és ha megvan valakivel a kölcsönös szimpátia, akkor fokozatosan haladj tovább a következő szintre.

2017. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!