Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi panaszkodik itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi panaszkodik itt, hogy rendszeresen próbálkozik nőknél, de azok mindig elhajtják. Elhiszitek ezt?

Figyelt kérdés

Ezt komolyan úgy kell elképzelni, hogy nőknek udvarol, randevúzik velük, de egyszerűen nem jön össze soha semmi? Ezt nehéz elhinni - már ha tényleg komoly udvarlás van, nem csak laza bepróbálkozások. Persze, hogy az utóbbinál nem alakulnak ki a nőkben érzelmek, mert nem érzik, hogy különlegesek lennének.


Szerintem inkább az lehet a helyzet, ami ránk, magyarokra amúgy is jellemző - szeretnek panaszkodni, sírni, hogy "jaj, de rossz nekem", de segítséget nem fogadnak el, és megoldást is lusták keresni.


Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nők tucatjai küldenek el egy férfit sorozatosan - eleve egy férfias pasiról beszélünk, mert mer a nőkhöz közeledni. A bátorságot, a tökösséget mindig értékelik a nők. Szóval szerintem ez panaszkodás a javából, mindenféle realitást mellőzve.


Ti mit gondoltok erről? Ez kamu vagy tényleg van ilyen kudarc-sorozat férfiaknál?



2017. máj. 7. 18:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
A-a, randiig sem jutnak el, mert annyira elcseszik az első benyomást
2017. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
#1 Azt szokták írni, hogy ők "próbálkoznak". Akkor ez alatt mit kell érteni?
2017. máj. 7. 18:31
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
Nekem otthon volt egy csomó kalandom, meg jó néhány komolyabb kapcsolatom is. Mondhatom, szinte faltam a nőket, ismert srác voltam a városban, nem kerültek a lányok, hanem keresték velem a kontaktot. Aztán egyéb okokból külföldön kezdtem dolgozni, de olyan munkakörben, hogy pár hetente pár hetet otthon voltam - megint csak alig voltam egyedül, mindig várt valaki haza, meg kint is akadt egy-két kósza numera. Most fix helyen vagyok két éve, és azóta semmi, írd és mondd semmi nem jön össze. Ha néhány havonta egy-egy sikertelen randit össze tudok hozni, az már komoly eredmény. Persze bizonyára 2015 februárjában hirtelen nagyon rossz pasi lettem, a farkam is összement, meg már fél órát sem bírok... :D Tavaly ősz óta igazi randim sem volt, két lánnyal találkoztam otthon, de mindketten csak addig voltak lelkesek, amíg haza nem mentem találkozni velük. :D
2017. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezt úgy kell elképzelni, hogy itt vagy más társkeresőkön valami béna szöveggel ráírnak egy csajra. Ez már egyeseknek komoly udvarlásnak számít. Tapasztalat meg, amit itt olvasnak egymástól. És akkor csodálkoznak, hogy nem pottyan egy nő az ölükbe, miközben itt szidják őket egész nap.
2017. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Biztos "jeleket küldenek"...
2017. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

A próbálkozás valószínűleg náluk kimerül az online társkeresőn lájkolgatásban/"szia, hogy vagy?" üzenetekben. Esetleg félévente 1x leszólítanak valakit buliban.


Amúgy a csajozás pont olyan dolog, hogy az elején - ha tapasztalatlan vagy - szinte csak kudarc ér, de ha kitartasz és túljutsz ezen a szakaszon, akkor elnyered a jutalmadat. :D

2017. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
25%

Ti nagyon buták vagytok,én például haverommal szoktam odamenni élőben csajokhoz,és beszélgetni,dumálni,aztán ami kialakul belőle...

Mondanom sem kell,semmi nem alakul ki sajnos.Randira nem jönnek el velem,esélyt még randira sem kapok.Hogy miért? mert nem születtem jóképűnek,és nem vagyok az a tipikus szépfiú... társkeresőn végképp még válasz sem érkezik.

Van,amelyik csajnak komolyan udvaroltam,próbáltam normálisan,kedvesen közeledni.Természetesen,nagyon hamar leépített,pedig semmit nem tudott rólam,tehát meg sem akart igazán ismerni.És nem egy ilyen volt,hanem nagyon sok az elmúlt években.

Hidd el,a nők nagyon gyorsan lekoptatnak valamilyen szöveggel,ha nem vagy jóképű... Általában 2 mondat után,de van amelyik alapból bunkón szól hozzád és küld el melegebb éghajlatra.

25/F

2017. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
32%

Ez nem kamu. Ez tényleg így van.

Január óta egyedülálló vagyok, társkeresőkön ismerkedem. Képeim igényesek, elegáns, márkás ruhákban jelenek meg. A vak is látja, hogy jól megy a szekér.

Kb. 100-120 nővel sikerült elkezdenem a levelezést, 6-tal volt randi. A legsikeresebb alkalommal is csak 2. randiig jutottunk el.

A maradék 114 egy nagy rakás csalódás. Legtöbbjük egy idő után eltűnik (mondjuk 3-4 nap múlva). Sokan betojnak és le is tiltanak, ha egy idő után találkozóra hívom őket. Néhány csajnál érződik a pénz iránti mérhetetlen vágy. Halál unalmasak, egyszavas válaszokat adnak, kommunikálni képtelen egyszerű élőlények.

Sokan annyira el vannak szállva maguktól, hogy ők bizony "biológusnak, orvosnak" tanulnak, aztán mikor kibukik, hogy nekem nincs felsőfokú végzettségem... ott "valamiért" abbamarad a társalgás.

Egyesek nem tudnak írni, érthetetlen, mit akarnak, szerintem ők maguk sem tudják, mit szeretnének (még az élettől sem)...


Összességében ez a véleményem. A társkereső oldalak egy "genetikai hulladékokkal, unalmas és egyszerű buta kislányokkal, pénzéhes nőkkel" van tele. Tisztelet annak a nagyon-nagyon kevés kivételnek! Még nem bukkantam rájuk...

2017. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%
Hát figyelj, akkor lehet gáz vagyok, de tényleg ez van. Próbálkozom neten, élőben. Az ilyen tinderes, vagy nem tudom milyen netes társkeresős dolgokat nem számolom bele, csak ha már a randira hívás volt. A gyors előzményem, hogy régen nagyon kövér voltam, sokat csúfoltak emiatt, önbecsülésem semmi nem volt. Emellett meg vagyok áldva azzal a testi adottsággal, amire a férfiak a legérzékenyebbek, gondolom érted. Az utóbbi 3 évem erre ment rá, mármint a fejlődésre, hogy ne csak a tanulásban, de a magánéletben is érjek el végre eredményt. Sok könyvet olvastam (nem puát), fejlesztettem önmagamat, és elmondhatom, hogy határozottabb, és magabiztosabb lettem az élet minden területén, emellett fogytam 40 kg-ot, szóval el lehet mondani, hogy sokat tettem a sikerért. Akkor most pedig mondom a statisztikámat. 2 év alatt (első évben még nem próbálkoztam, azt még nem számolom) körülbelül 12 lány lehetett, aki megtetszett, és kinéztem. Ez ha leosztod, 2 havonta 1, szóval az se mondhatni, hogy minden jött mentnél próbálom, hátha esik valami. Ebből a 12 lányból csak 2 netes volt, a többi személyes. A 10 "élőben" lánynál mondjuk 5 állt velem szóba, a másik öt lekoptatott, beszélgetés után neten nem reagált, élőben leszart, nem köszönt, elfordította a fejét. A másik 5ből 1-el jutottam el egy darab randiig, de a csaj az összes olyan dolgot elkövette, és megkérdezte, amit első randin nem annyira kéne. A másik 4 lány nem jött el velem randizni. A két netes közül 1 szintén nem akart velem találkozni (hosszú beszélgetés után), a másikkal pedig le volt beszélve, de messze lakik, és nem akar így semmit kialakítani, szóval visszamondta. Legalábbis ez az indok. Szóval így állunk, 12 komolynak mondható próbálkozásból 1 darab randi jött össze, feljődésemtől számítva 3 év alatt. Ez megint eléggé felemészt, mert baromira nem erre számítottam, és fogalmam sincs, hogy min kéne még változtatni. (Külsőre ezóta is edzek, nagyon figyelek az öltözködésemre. Belsőre meg elvileg nagy baj sose volt, pufin is sokan kedveltek, mint barát. ) 23/F
2017. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
2 év alatt 12 csaj a semmi, már bocs. Gyakorolni kell, és eleinte lehet, több száz kudarcod is lesz, ez ezzel jár. Sok tapasztalattal tudsz majd kezelni bizonyos helyzeteket, jobb lesz a kisugárzásod, megtalálod a saját stílusodat, jobb emberismerő leszel stb. Zenélésnél is több ezerszer melléfogsz vagy hibázol, mire profi leszel. A profi és az amatőr között pont az a különbség, hogy a profi többször hibázott, mint ahányszor az amatőr egyáltalán próbálkozott.
2017. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!