Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a mai világban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban az a normális, hogy csakis a férfinak kell megteremtenie a saját lakást vagy a lakhatást, a nőnek nem kell beletennie?

Figyelt kérdés
A nők várják el a mai világban a férfitól, hogy legyen saját egzisztenciája. Arról nem nyilatkoznak semmit, hogy ők mennyivel akarnak beszállni a saját lakás vásárlásba, vagy az albérletbe. Akkor ez most úgy van, hogy a férfi dolga az egész? A nőknek meg csak bele kell ülniük a készbe? Szerintetek a mai világban ez az általános és ez a korrekt?
2017. máj. 6. 17:18
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Remélem a nők azért nem így gondolkodnak, mint amit az utolsó leírt, mert az már nagyon szánalmas. Férfiakat szerinted nem kínoztak halálra vagy mi? Miért kell sajnáltatni magatokat több százéves dolgok miatt? Egyenlőség van, ugyanannyi jogotok van mint nekünk férfiaknak.
2017. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

41:

Egyenjogúság még mondjuk mindig nincs, mert a társadalom tesz róla.

De most komolyan... Az ilyen önsajnálós, idióta, "utáljuk a nőket, mert szemetek és lehúznak, szegény mi" kérdésekre milyen választ várnak?

Ha azt írom, ne általánosítsatok, meg én nem vagyok ilyen, és több kapcsolatomnak is azért lett vége, mert nem akartam a férfitól függni, akkor az jön, hogy hazudok, meg hasonlók. Vagy el se olvassál

És ugyanúgy általánosítani fognak.


Egy provokatív kérdésre adtam egy provokatív valaszt, ami bár nem tetszik nyilván senkinek, de népszerűbb, mintha mosnám magam olyanért, amit el sem követtem...

40.voltam.

2017. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Nem minden nő várja el. Aki igen, azok közül is van olyan, aki "jogosan", mert olyan férfit keres, aki ezzel egyetért, és tényleg a szó legjobb, legnemesebb értelmében vett háztartásbeli / háziasszony lenne belőle. A maradék ribizlivel meg nem kell foglalkozni.


Sztem egyáltalán nem általános... ha általános lenne, nem lakna ennyi pár albérletben és egy kolis srácnak sem lenne barátnője.


Én pl. páromat úgy ismertem meg, hogy az anyjával lakott (mondjuk fele ház az övé volt papíron is és külön szinten), és az én lakásomba költöztünk. Annyi kikötésem volt, hogy 1) legyen állandó munkája és legyen jó a munkamorálja, és ne fizikai közmunka legyen (Bp.-n vagyunk), 2) ne kelljen semmi szín alatt anyósjelölttel összeköltöznöm, 3) tudjon bánni a pénzzel.


28N

2017. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
42. Azt hittem, konkrétan úgy gondolod ahogy írtad, de így már érthető. Kérdezőn ez viszont nem fog segíteni, mert csak megerősíted a saját hitében.
2017. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. A párkapcsolat 2 emberről szól. A "pár" az KETTŐt jelent. Nem egyet, nem hármat, nem tízet, nem ötszázezret a huszonötödik hatványon, hanem egész pontosan KETTŐT. A nőknek is ugyanúgy tenniük kell a kapcsolatért mint a férfinak. Ha meg nincskedvük hozzá, ott a puncs.hu, keressenek egy szimpatikus sugar deddyt, az majd kinyalja a seggüket fényesre hogy csillog-villog mint a legtüzesebb drágakő. De párkapcsolatért igenis kell a nőnek is tenni.


"EZ csak egy kamu kifogás, amire könnyebb ráfogni, miért nincs nőd"


Hogy mi kamu, és mi nem az, majd visszatérhetünk rá, ha 2 pasi közül a nő nem a saját lakásost választja. Attól hogy neked nemtetszik az őszinteség, még igaz marad.


"miért is ilyen nőket veszel észre kik elvárják a saját lakást és tenni érte semmit nem akarnak? "


Lassan csak ilyenek lesznek úgyhogy nem kívánságműsor.


"A lanyoknak nincs szukseguk arra, hogy egy faszin eloskodjenek, diplomasok, dolgoznak kemenyen."


Igen, biztos azért keresnek maguk mellé gazdag pasast, mert olyan keményen dolgoznak :DDD


"Ja, és hozzám is be akart már költözni több lúzer pasi. Kérdező, neked miért nincs lakásos?"


Imádom ezt a kettős mércézést. Ha a pasas költözne hozzád, akkor lúzer. Ha te költöznél a pasashoz hogy tartson el, az tök rendbe van ugye :DDDD minden szentnek maga felé hajlik a keze...

Hogy miért nincs saját lakása? Ugyanazért, amiért a legtöbb egyetemistának nincs. Elszálltak az ingatlanárak, csalók az ingatlanosok, nincs rá pénz, mert a kúrmánynak hála lassan az élelmiszer is luxuscikk lesz, hitelt meg vagy nemkap sehol, vagy van annyi esze hogy ne vegye fel, mert nem akarja még a harmad-ükunokáit is adósságspirálba süllyeszteni. Nem mindenkinek rakja apuci-anyuci a segge alá a kecót...

A sok mamahotelt emlegető pénzügyi analfabéta hülyegyerek eddig persze nem lát el, önerőből egy kérót egyikük se tudna fenntartani 1 hónapig se, de fröcskölődni online azt nagyon tudnak :D szánalmas nyúlbéla alakok.


"20-as, nem ragadt le semelyik korban, csak iderottyintott (kicsit sarkitva) a Futyizorejrol, azaz a Fitymaneszrol. :)"


Ostoba vagy. De nagyon. Remélem tudod. Akkor jó. Szép napot.

Kaptad is tőlem a mínuszt.


"Az a lenyeg, hogy a nok ebben is racionalisabbak a teszetosza ferfiaknal, nem veletlenul lapitanak ok most."

"Tudjak azt a ferfiak nagyon jol, hogy ha kell, akkor a nok ezerszer tokosebbek tudnak lenni naluk."


Jaham, majd ha látok női uránbányászt, kőművest vagy bankárt, elővehetjük újra a tökösség fogalmát.


"Innen uzenem a ferfiaknak, hogy dugjak fel maguknak a penzuket, a karorajukat, borcipojuket meg a kocsijukat. Ezzel azonositjak magukat, kozben meg emberileg egy igazi nullak. Tobbseguk igazi nulla, igazi lufi, megbokod barhol es kipukkad."


Jaj szegényke :'((( nem kellettél annak a jóvágású BMW-s pasasnak, és most itt zokogod világba a nőihiszti dühödet? Mindjárt megsajnállak...na mindjárt...még egy picit kell várni...

Süt belőled a tömény vegytiszta ostobaság és a férfigyűlölet. Csak tudnám, ha ennyire utálod a férfiakat, minek keresel párkapcsolatot? Vegyél egy rakat macskát, legyél boldog 70 éves vén banyaként Cirmivel és Nyávival, majd ők biztos kitermelik a nyugdíjadat és elmennek bevásárolni ha már a parkinzonkóros lábaiddal nem tudsz eltotyogni a közértig a banyatankoddal és befizetik a számláidat is :DDD Egyedül fogsz beledögleni abba hogy nem lesz kivel és miért élned és a lőtéri kutya nem vonyít majd utánad, de önérzeteskedj csak nyugodtan, hajrá :DDD ne jöjj össze egy pasassal se, fú, milyen jól bosszút állsz rajtuk ezzel :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a hős :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


"Mindezt ideje kompenzálnotok, szóval igen, amit leírsz, az a minimum a hosszú szenvedésünkért!!!!!!"


Semmi gond nincs, nye problemá, de akkor ezt lássuk a másik oldalról is! Tessék elmenni uránbányásznak, kéményseprőnek, kohásznak, majd akkor elővehetjük a nagy egyenlősdit. Addig is, kaptad a mínuszodat.

2018. jan. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!