Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a mai világban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban az a normális, hogy csakis a férfinak kell megteremtenie a saját lakást vagy a lakhatást, a nőnek nem kell beletennie?

Figyelt kérdés
A nők várják el a mai világban a férfitól, hogy legyen saját egzisztenciája. Arról nem nyilatkoznak semmit, hogy ők mennyivel akarnak beszállni a saját lakás vásárlásba, vagy az albérletbe. Akkor ez most úgy van, hogy a férfi dolga az egész? A nőknek meg csak bele kell ülniük a készbe? Szerintetek a mai világban ez az általános és ez a korrekt?
2017. máj. 6. 17:18
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
53%

Az a lenyeg, hogy a nok ebben is racionalisabbak a teszetosza ferfiaknal, nem veletlenul lapitanak ok most. Lehet, hogy a no tobbet dilemmazik, hogy mit kellene tennie, de ha egyszer dont, akkor abba feleloseggel beleall es megcsinalja, nem a kicsi pcset razza, hogy a " csoro anyam, apam nem segit".


Tudjak azt a ferfiak nagyon jol, hogy ha kell, akkor a nok ezerszer tokosebbek tudnak lenni naluk. Eppen erre varnak, mint jelen esetben a lakassal is. Ha meg ebben az esetben atlatunk rajtuk, es koszonjuk, de nem kerunk beloluk, akkor jon a kerdezo alszent, harito es menekulo kerdese, hogy "Miert varjak el a nok a ferfiaktol a minimalis egzisztenciat"?


"Kis hulye k-rva, bele akarnal ulni a keszbe, a lakasomba? Hihihi, nekem olyanom soha nem lesz, mert egy lusta carhazi p-cs vagyok, de azert magasbol osztalak teged, hogy mit kepzelsz te magadrol. Erted kis hulye p-cha, en vagyok a farok, en diktalok a semmire is."


Innen uzenem a ferfiaknak, hogy dugjak fel maguknak a penzuket, a karorajukat, borcipojuket meg a kocsijukat. Ezzel azonositjak magukat, kozben meg emberileg egy igazi nullak. Tobbseguk igazi nulla, igazi lufi, megbokod barhol es kipukkad. Meg egymast is kirohogik ezekert, megis azt kepzelik, hogy a no nem lat at rajtuk ket masodpercen belul. Erre mar csak ratesz a pua es redpill patkany-szindroma naluk, amitol azt hiszik, hogy igazi fefiak lesznek.


A kerdezo nem tudja elviselni, hogy nem tud felmutatni semmi emberi erteket sem a sajat nemenek, sem a noknek, ezert kell neki ez a kerdes, miszerint: "Igaz, hogy a mai noknek nincs szukseguk kisfiukra, mert a sajat labukon is meg tudnak allni? Heee, hat micsoda elcurvult vilag ez, hogy en nem kellek egy nonek sem kierepulve a mamahotelbol egy gondoskodo, megerto, kedves no olebe? Qrvak vagytok mind ebben a feminsita, elk-rvult vilagban, ahol nem engeditek, hogy a ferfi ferfi legyen es nyomorban tengesse a fizetesebol a feleseget par evig, meg ket evtizedig a kozos gyerekeket. Bakker asszony, te nem erted, hogy nagyon stresszelek, azert orditok veletek itthon es azert jovok haza ketnaponta piasan. Kiloptam a sajat farkamat a nadragmbol, meg a gerincemet a hatambol ertetek, miattatok, mert en Ferfi vagyok! Erted? FERFI vagyok, engem nem alazhat meg senki, foleg nem a fonokom, mert azt rajtad verem le igen tokosen, nem a fonokomon. Hat fogd mar fel, hogy Ferfi vagyok, b-ccameg, FERFI vagyok, majd EN teremtek neked egzisztenciat, meg mifacomat, neked ezzel dolgod ne legyen, csak bizz bennem! Ha nem igy teszel, akkor ordas nagy feminista ordas vagy!"

2017. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
72%

31-es


Erősen túlzol és ezt nőként mondom. Nekem is sokszor bajom van a férfiakkal, viszont messze nem olyan rosszak mint amilyennek elírod őket. A nők között is vannak borzalmasak úgy mint a férfiaknál is, viszont mindkét nemnél vannak jók is.

2017. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
64%

Persze hogy tulzok. Bazinga! :)

Mint ahogy a kerdezo is.

2017. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
9%
Fifty-fifty. Nem adom én hozzá az arcomat, hogy egy nő kész pitsa melegmálé módon beleüljön a jóba. Vegye ki a részét ő is, a párkapcsolat arról szól, hogy mindent közösen, párban építünk fel és ki.
2017. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
19%
Mert a nőknek mit kell kell beletennie? A kis puncikáját? Mást nem nagyon tudnak, tisztelet a kivételnek. Azért van annyi önálló nő, mert kezd megfordulni a világ, nem akarnak kapcsolatot, elég nekik egy-két barát, szexet meg találnak bármikor. A másik felük, aki meg nem olyan eszes, de ellenben jó adottságokkal rendelkezik, az k.rválkodik, aztán kész, már is van pénz. De jöhet a duma, hogy nem így van, csak, hogy én ezt láttam eddig. Sok karrierista van, aki nem akar kapcsolatot, elég neki néha, ha egy két régi ismerős meg kettyinti, mikor szükséges, már is megvan a boldogság. Csak aztán ilyen nőkkel akarj komolyabb dolgot tervezni, vagy családot... Hiába akarunk mi megfelelni, ha a nők totál h.lyék, és gusztustalanul viselkednek .
2017. máj. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
68%
Nem csak 20, hanem 30 felettiek is vannak itt, és magamat is beleértve minden barátnőm saját lakással rendelkezik.
2017. máj. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
71%
Az én környezetemben a legtöbb fiatalnak van saját kocsija, lakása a húszas éveik második felére. Szerintem ez nem nagy ördöngösség. Kicsi saját pénz, kicsi szülői segítség, egy kis hitel és meg is van. Én is így vettem, 25 évesen. A lakásba én raktam több pénzt, mert nekem volt, a hitelt pedig a párommal közösen fizetjük. Én nem látom ezeket az élősködő nőket akikről mesélsz. 25/N
2017. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy ide csak olyan nők írnak akiknek gazdag ismerőseik vannak. Kb 23 éves korában jön ki az egyetemről az ember ha nem halasztott meg semmi. Közben még ha tud is valamit dolgozni az elmegy az albira, megélhetésre az egyetemi évek alatt. Hogy valakinek 25 évesen saját kocsija meg lakása legyen ahhoz nem kis hitel kell hanem nagy hitel, nem kicsi szülői segítség hanem nagy szülői segítség és a kicsi saját pénz is valójában sok saját pénz amit 2 év alatt max valami szuper állással tudott megszerezni. De hát a gyk-ra nem az átlag magyar jár úgy látszik.
2017. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok gazdag, átlag bérem van, de félre tudtam tenni 2 milliót 25 éves koromra... Szerintem ez nem nagy cucc. szüleim adtak 3-at, volt fundamentám, és még felvettem 4-et hitelre. Így tudtam venni egy kisebb lakást. Ennyi. Szerintem ez egyáltalán nem nagy dolog. A legtöbb ismerősöm így vett lakást, és egyikük se gazdag.
2017. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Évszázadokon (vagy évezredeken) át szenvedtünk a megkülönböztetés, a kiba$zott elnyomás, az értéktelenség miatt, cselédsorson voltunk, mindent el kellett tűrnünk, ami egy férfinál természetes volt, egy nőt ugyanazért halálra kínoztak, vagy élve elástak. Semmibe voltunk véve, és titeket szolgáltunk.

Mindezt ideje kompenzálnotok, szóval igen, amit leírsz, az a minimum a hosszú szenvedésünkért!!!!!!!!

2017. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!