Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a mai világban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban az a normális, hogy csakis a férfinak kell megteremtenie a saját lakást vagy a lakhatást, a nőnek nem kell beletennie?

Figyelt kérdés
A nők várják el a mai világban a férfitól, hogy legyen saját egzisztenciája. Arról nem nyilatkoznak semmit, hogy ők mennyivel akarnak beszállni a saját lakás vásárlásba, vagy az albérletbe. Akkor ez most úgy van, hogy a férfi dolga az egész? A nőknek meg csak bele kell ülniük a készbe? Szerintetek a mai világban ez az általános és ez a korrekt?
2017. máj. 6. 17:18
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
87%

miért is ilyen nőket veszel észre kik elvárják a saját lakást és tenni érte semmit nem akarnak?


Nem a világot kell megváltoztatni, mert az lehetetlen..

2017. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
79%

Nincs statissztika?? Bakker! Akkor adok neked. A kornzezetemben a lanyok lakasaba koltozott legalabb ot fiatalember a mamahotelbol. Csak egy harminket eves ferfit ismerek, akinek sajat lakasa van, a baratnoje oda koltozott. A lanyoknak nincs szukseguk arra, hogy egy faszin eloskodjenek, diplomasok, dolgoznak kemenyen. Ja, es nem feminista, "szoroslabu csufsagok", hanem igazan szep es intelligens nok 25 es 31 kozott. Nekem is van sajat lakasom, soha abba egy ferfi egy fillert sem fizetett, el sem fogadtam volna. Most fent vagyok egy tarskereson, de amint a ferfiak megtudjak, hogy van sajat otthonom, ugy torleszkednek, mint sundiszno a surolokefehez. Szeretnek befeszkeleni magukat hozzam. A szomszed lany is egyedul el,hitelre vette a lakasat, van kocsija is, banakban dolgzik. Meg noi szemmel nezve is nagyon csinos, nem a faszik tartjak el. Na erre varrjal gombot, kerdezo.


Es neked mid van? Neked miert nincs sajat lakasod?

2017. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
90%

Miért kell megint általánosítani???

Kérdező ráhúzol egy ilyen állítást az összes nőre és szerinted ez van.


Akárkit ismerek a környezetemben, barátokat, ismerősöket, mindenki azért tanul, és dolgozik, hogy legyen pénze kifizetni az albit. Én is albérletben lakom és kifizetem magamnak, nem várom el, hogy majd jön valaki, akire rátámaszkodhatok.


23N

2017. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
73%

Már a kérdés is hazugság. Nekem és baratnoimnek is saját lakása van.

Megint a napi himsivunisztia kamu gyerek.

2017. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és hozzám is be akart már költözni több lúzer pasi. Kérdező, neked miért nincs lakásos?
2017. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
79%
barátnőmmel közös kasszán élünk teljesen (nyáron lesz az esküvő). jelenleg ő keres egyébként többet, de volt, hogy neki nem volt munkája, és én fizettem mindent, de nálunk tényleg minden közös, a lakáshitelt is a közös jövedelmünkből fizetjük. ő is betolja a pénzét, én is, nem számolgatjuk, hogy most melyik fillér mire megy, ki adta, honnan jött. ez úgy a kapcsolatunk elején valamikor ki is alakult. úgy gondoljuk, hogy ez is hozzá tartozik a teljes elköteleződéshez, hogy anyagilag is. és persze ki ki a lehetőségéhez, legjobb tudásához mérten tegyen meg mindent a minél jobb anyagi körülményekért.
2017. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
42%

Én a következőképpen veszem észre(kicsit sarkítva a dolgot):

A férfi a pénzt teszi bele a kapcsolatba(lakás,kocsi,stb). Ezért olyan nőt választhat amilyet akar.

A nő viszont sokkal jobban ki van szolgáltatva.Ezt úgy értem, hogy ő szüli a gyereket és ha úgy alakul, ő marad egyedül vele.

Leegyszerűsítve a férfi olyan nőt választ amilyet szeretne, a nő olyat, aki mellett nem kell azt néznie, hogy a hónap végén el tudnak e menni moziba vagy a gyereket el tudják e vinni az orvoshoz.(mivel anyagilag megtehetik.)

2017. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
80%

15-os. "Neked miert nincs lakasod?"

Erre a kerdesre soha nem fogunk valaszt kapni a kerdezotol. Ha megis, akkor csak annyit, hogy nincs kiert, nincs miert kulon koltozni az anyjatol, amig nincs neki komoly felesegjeloltje, addig jobb es olcsob, sporolosabb az anyja veret szivni a mamahotelben.

Amig elek nem fogom megerteni, hogy egy fiatal no miert birja egyedul fizetni az alberletet vagy a hitelet (meg fogat osszeszoritva is), mig egy allitolagos "igazi ferfi" erre nem kepes. A kerdezo szerintem nem szazas, igy visszont ertheto es megbocsathato neki a sok-sok hasonlo kiirt kerdese. :)

2017. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
76%

17-es, most mar kerlek, hogy magyarazd mar el, hogy a ferfi milyen penzt ad bele, ha a no is dolgzik kemenyen. Ugy gondolod, hogy a nok a megdolgozott fizetesuket mukormosre meg fodraszra koltik, vagy csak a hobbijukra, a parjuk meg fizeti az osszes rezsit? A no nem vasarol elemiszert, mososzert, berletet, a kocsija tankolasat, nem szall be a villanyszamlaba vagy a kozos programokba? Azt mind a parja fizeti? En nem ismerek egyetlen altalad vazolt kapcsolatot sem.


Az elotted szolo ferfi irta le az igazat a kozos kasszarol, ok komolyan gondoljak, normalis modon osszerakjak, amijuk van es nem varjak a masiktol a sult galambot.

2017. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
82%
#17: te hol élsz? A nők is dolgoznak, sokszor többet keresnek, mint a párjuk. Te leragadtal a középkorban,?
2017. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!