Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya alacsony pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya alacsony pasinak tényleg ilyen az élete?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, tényleg nagyon csúnya szegény és nagyon alacsony is 160-165 cm kb. és már 44 éves.

Senkije nincs és nem is nagyon volt még senkije az életben, pedig ismerem jól nagyon jó ember, nagyon okos fizikus, humora is nagyon jó mindig nagyokat nevetek a társaságában.


Egyik nap beszélgettem vele a párkapcsolatokról. Bizony kiadta nekem a lelkét, hogy mindig szeretett volna boldogságot, szeretett volna feleséget gyereket, nagyon vágyott szeretetre, adni és kapni is, de szinte sose adattatot meg neki, szinte mindenki visszautasította, ha össze is jött valami pár hónap után elhagyták, megcsalták stb. kicsit meg is könnyezte az egészet beszélgetésünket.


Én átlagos pasi vagyok, nekem mindig voltak barátnőim, de valahogy most szembesültem azzal, hogy egy tényleg csúnya ember mennyire boldogtalan lehet az életben és tényleg csak a külseje miatt.


2017. ápr. 27. 10:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én meg azt gondolom, hogy mindenkinek lehet párja...az ismerősödnek is, legfeljebb egy kevesbé csinos nő...nyilván ezzel ő is tisztában van, bár néha a " szépségszintek" is nagyon eltérnek a pároknál, ide, vagy oda;-)
2017. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ismerek bőven csúnya alacsony házas férfiakat.
2017. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Most így végiggondolva az ismerősi körömet, akad olyan, akire én is azt mondom, hogy szegény nagyon csúnya, 160 centinél ő se magasabb, és mégis, tavaly házasodott. Szóval nem lehetetlen. De persze olyat is tudok, akinek nem nagyon volt még senkije - mondjuk ott a pali már kb törpe a többiekhez képest, ilyen 150 centi körül van. Múltkor is pont beszéltük barátommal, hogy mennyire sajnáljuk szegényt, mert mesélte, hogy csak a visszautasítást kapja.

Biztos, hogy nem egyszerű az életük egyébként, és tényleg borzasztó igazságtalan hogy mindez a külsőségek miatt. De ugyanakkor ahogy más válaszolók, úgy én is látok pozitív példákat is, tehát végső soron azt mondom, van esély. Nem csak a szép embereket lehet szeretni, nem csak hozzájuk lehet vonzódni, és hál' Istennek mindenki mást lát szépnek. Úgyhogy teljesen feladni szerintem nem érdemes.

23/N

2017. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!