Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz pasik! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasik! Van köztetek olyan, aki semmilyen téren sem vonzó illetve férfias?

Figyelt kérdés
Most nem azokra a rinyagépekre vagyok kíváncsi, akik arcra kevésbé szépek miközben mondjuk +180 centi magasak és csak egy normális nőt kéne találniuk, aki pont emiatt vonzódna hozzá, mint erős és magas férfi, hanem azokra akiket egy gang-bang maratonként intézett el a genetika érzéketlen "Istene". Tehát akik egyszerre alacsonyak, soványok, csúnyák/gyerekes arcúak esetleg még kopaszak illetve kis farkúak is. Sokszor ezen tulajdonságok külön-külön kizáró ok egy nő szemében (az első kettő különösen), de együtt tényleg olyan gyilkos kombináció, amely esetben nem hiszem, hogy az illetőnek valaha is lenne esélye barátnőre. Elsősorban ezen pasik kommentjeire lennék kíváncsi (vagy ha ismertek ilyen férfit akkor írjatok róla) és arra, hogy miként tudtátok elfogadni az élet ezen kivételes szerencsétlenségű igazságtalanságát.

2017. márc. 6. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
? Ezt honnan tudják szegények magukról? Azoknak nagy önbizalmuk van…!
2017. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megtanultam röhögni magamon, azóta szebb az élet :D
2017. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem írni, hogyha nem gond írjátok körül hogy néztek ki. (magasság, súly, péniszméret stb., tehát egy rövid jellemzés, ami miatt abszolút KO a helyzetetek)

Nagyon érdekelne.

2017. márc. 6. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Most erre annyit tudok mondani, hogy ott van Danny De Vito, aki minden téren egy genetikai selejt kb., alacsony, ronda, kövér, tuti a farka is kicsi, hiszen az azért arányos a testmagassággal, és mégis talált csajt magának, hisz van felesége. És nem, nem akkor, amikor már gazdag volt, hanem még akkor jött vele össze, amikor még csak egy színitanodás kis senki volt.

Mindemellett egy tehetséges, sikeres, gazdag színész.


Igazából a baromi nehéz egy ilyen helyzetben az lehet, hogy elfogadd magad, légy tisztában az értékeiddel, szert tégy némi egészséges önismeretre és önbizalomra, tudd, hogy mik az előnyeid és hátrányaid, és megpróbáld az adott körülményekből kihozni, amit csak lehet, mert ha így teszel, akkor azért az imponáló lehet egy nőnek.

Persze ebbe az önismeretbe meg önbizalomba az is beletartozik, hogy igen, elfogadod, hogy soha nem leszel egy nőkbálványa macsó, mint Brad Pitt, akire csak ránéznek a csajok, és már nedvesednek is, de ugyanakkor legyél tisztában azzal is, hogy mik azok a tulajdonságok, amikkel ezt kompenzálni tudod, amiknek a segítségével meg tudsz hódítani egy nőt.


Persze ez most nem hegyi beszéd, mert én el se tudom képzelni, mennyire nehéz lehet ez, nekem még úgy is problémáim vannak a nők terén, hogy kinézetileg több, mint rendben vagyok.. 183 magas, izmos testalkat, a farkam is nagyobb az átlagnál, férfias, karakteres arcom van, az ágyban is jó vagyok, legalábbis eddig mindegyik barátnőm áradozott rólam.. sőt, még elég jól is keresek..

de mégis, valami a személyiségemből, a habitusomból hiányzik, ami az "alfahímséghez" kell, és esetleg egy nálam amúgy "bénább" fasziban megvan, ami miatt őérte odavannak a nők, értem meg nem.


A legutóbbi barátnőm pl. egy olyan srácért hagyott el, aki nálam alacsonyabb, kisebb a farka(igazából már a mikropénisz kategóriát súrolja, ezt az exem mondta), béna az ágyban(szintén az exemtől tudom), keveset is keres, de mégis, a srácban ösztönösen megvolt az az alfahím viselkedés és személyiség, ami belőlem teljesen hiányzik.

2017. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem pont a kérdés célcsoportja vagyok, de folytatnám az előző hozzászóló gondolatmenetét a saját esetemmel: ugyan majdnem 2 m magas vagyok (igaz mellé eléggé vékony), barátnőm is volt már, nem is vagyok szűz, de egész egyszerűen _nincs_ szexuális kisugárzásom. Nem nagyon értettem sosem ezt a buta állatias viselkedést az embereknél, ezért inkább valamiféle intelligens, normális ember megjelenését vettem fel (nem csak a megjelenését, mielőtt bárki belekötne :D), nem élek az olyan állatias domináns jegyekkel, mint a mellkidüllesztés, a kiabálás, az ujjak a nemi szerv felé való helyezése zsebre dugott kéz esetén, a másik lepisilése (wait what?), hanem csak mint egy normális ember viselkedek. De valahogy a felnőttek világában túl nagy szerepet kapnak ezek az ösztönös, állatias jelek, és emiatt totál esélytelennek érzem magam most már, hiába vagyok emberileg oké, ha ez az állatias kisugárzás nincs meg.


Talán ha akár direkt megpróbálod ezeket a hülyeségeket, majd bedőlnek neked a nők, ha már ugye nem a személyiség számít. Nekem nincs hozzá gusztusom, inkább megvárom, hátha kellek valakinek így is. Vagy nem.

2017. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alacsony és sovány vagyok, a farkam is átlagos, talán 1 icipicit felette, ráadásul "gyerekes" az arcom, mégsincs problémám a lánykákkal ;)
2017. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 25-26 éves szűz pasi ismerősöm.

Magas, normál testalkatú. Arcra átlagos, kicsit ronda.

(Kicsi, nyomott feje van, kopaszra levágja a haját és mindig borostás. Ez még jobban kiadja a fura fejformáját.)

Nem tudok jobb szót rá, egyszerűen nyomi. Nem mer hozzászólni senkihez se. Ha valaki megszólítja, látszik a fején a rémület, alig tud megszólalni. Köszönni se szokott senkinek.

Elég görbén jár. A karjai csak ott lengenek maga mellett. Nincs tartása egyszerűen.

Öltözködni nem tud. Olyan nadrágot hord, amibe 2x beleférne. Ha nem lenne rajta öv, tuti lecsúszna róla. Kövérnek tartja magát, és szerinte jobb ha nagyobb ruhákat hord. Kevésbé feltűnő az alakja.


Amúgy azt mondta nekem, hogy neki a külső nem számít, csak a belső. Megmutattam neki az egyik barátnőmet (aki kicsit kövér, de arcra szép és öltözködni is jól öltözködik. Tehát nem rossz nő. Eddig minden pasija vékony volt és jobb pasi mint ez az illető) és egyből fujjogott.

Hú hát ő nem jönne össze "ilyennel" sose.

Tehát nem elég hogy béna, de még az elvárásai is magasak.

2017. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na mi van, most komolyan csak én vállalom fel magamat?


24 éves vagyok. Ocsmány, szemüveges, kövér fej (láttunk már sztereotipikus autista embert? na, most már képet se kell küldenem). 173 cm, 80 kg, 0 gramm izommal. Fogyni egész egyszerűen csak akkor tudnék, ha rengeteget mozognék vagy minimális kaját ennék, annyit meg nem ér a dolog, mert a fejem ugyanúgy egy fos marad. Mondjuk rohadtul fogalmam sincs, hogy mit számít, de csak most, csak neked: 12 cm.


Nem, nem a személyiségemmel van a baj, mert érdekes módon barátzónáig mindig eljutok. Az intelligenciámmal szintén nincs probléma. Bár nem egészen értem, mert ahány embernek küldtem itt képet, mind azt mondta, hogy gyakorlatilag tök átlagos vagyok, mégsem ezt mutatja az élet.

2017. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!