Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya alacsony pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya alacsony pasinak tényleg ilyen az élete?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, tényleg nagyon csúnya szegény és nagyon alacsony is 160-165 cm kb. és már 44 éves.

Senkije nincs és nem is nagyon volt még senkije az életben, pedig ismerem jól nagyon jó ember, nagyon okos fizikus, humora is nagyon jó mindig nagyokat nevetek a társaságában.


Egyik nap beszélgettem vele a párkapcsolatokról. Bizony kiadta nekem a lelkét, hogy mindig szeretett volna boldogságot, szeretett volna feleséget gyereket, nagyon vágyott szeretetre, adni és kapni is, de szinte sose adattatot meg neki, szinte mindenki visszautasította, ha össze is jött valami pár hónap után elhagyták, megcsalták stb. kicsit meg is könnyezte az egészet beszélgetésünket.


Én átlagos pasi vagyok, nekem mindig voltak barátnőim, de valahogy most szembesültem azzal, hogy egy tényleg csúnya ember mennyire boldogtalan lehet az életben és tényleg csak a külseje miatt.


2017. ápr. 27. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Szegény :(

De hát ez van, a külső is fontos. Evolúció. Az erős, magas férfiak az erőt és biztonságot sugallják megjelenésükkel( nem ezek a gym alfahím kötsögökre gondolok)

Tedd a szívedre a kezed. Te ha csinos fiatal nő lennél, őt választanád férjedül? Lehet hogy jó társaság, de ha szexhez és csókhoz nem kívánod, akkor kár hazudnunk magunknak.


A külső megfog, a belső megtart. És egyik sem hanyagolható azért el, mert (jobb esetben) az ember egy életre társat keres.


22L

2017. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan. Persze van aki olyan hátrányból indul amit nem tud ledolgozni. Az itt sírók egy része is valószínűleg ilyen. Pl az alacsony (158cm) vesebeteg srác. Az ilyen embereket sajnálom de nincs mit tenni. Sokan mások is szenvednek a nagyvilágban. Az ilyen ember egy dolgot tehet. Az élet egyéb területein kihozza magából a maximumot.
2017. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Én csak azért kívánom, hogy találja meg társát, sose késő.


Bár( nem róla mondom most) azért az is látható jelenség, hogy a kifejezetten ronda csávók se a kifejezetten ronda nőkhöz mennének, ahol esélyük és "helyük" van. Hanem a szép lányokra.

Úton útfélen, tőlem 30 évvel idősebb gizda senkik akarnak megdöngetni. Nem is értem, hát ott a kezemen az eljegyzési gyűrű, és látszik hogy nem vagyunk egy kategóriák.


De kívánom hogy találja meg a helyét. Szerencsére sok "beteg" embert ismerek akik megtalálják. Számos Down-sy-s párt ismertem meg, akik még fiatalként megismerkedtek táborokban, és ma már boldogan élnek együtt.


22L

1-es

2017. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Hát én olyan borzalmas ronda palikat ismerek, akiknek van párkapcsolatuk, hogy rettenet.

Tényleg nem a külsőn múlik, sok nő mondja azt, csak egy hajszállal legyen szebb az ördögnél.

Ellenben a belső értékek, milyen stílusa, jelleme van az illetőnek...

Ha ez rossz, lehet akármilyen adonisz, csak rövidebb kapcsolatai lesznek, vagy egy szerencsétlen nő kiköt mellette, de annak pokol lesz az élete.

Aztán ilyen történet is van egypár.

2017. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Az #1 és #3 annyira lány, mint amennyire én vagyok Miss Venezuela...


Egyébként meg ez van, ilyen az élet. Senkitől nem elvárható, hogy vonzódjon valakihez, csak mert az egyébként jó, meg okos, meg humoros. A szexualitáshoz hozzátartozik, hogy valakit testileg is kívánjak, enélkül nem működne egy kapcsolat. Sajnálatból meg nem fekszem össze senkivel. Nem én tehetek arról, hogy ő csúnyának született, minek kéne nekem feláldoznom bármit is miatta?

L/20

2017. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Egy csúnya nőnek se jobb.

Van egy kolléganőm. Az alakja átlagos, de arcra tényleg nem szép. Nála kedvesebb, segítőkészebb ember kevés van. 32 éves, és még szűz. Soha nem volt kapcsolata.

Látszik rajta, hogy nagyon szeretne családot, de inkább elvicceli, hogy jobb is így, szegény gyerekkel nem akar kitolni, hogy rá hasonlítson.

Nagyon sokszor láttam már olyat, hogy a pasik röhögnek rajta a háta mögött vagy szemtől szemben bunkóznak vele. Az ilyeneket szívem szerint pépesre verném.

De nem vagyok elég agresszív (erős), úgyhogy inkább megszívatjuk őket a csajokkal, hogy érezzék a törődést.

2017. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Ismerek nem egy kifejezetten ronda pasit, és boldog családi kapcsolatban élnek.

A haveroddal a külsejét leszámítva más gondok is lehetnek.

A nők között is kevés a Ms World, ha nem talált párt, akkor annak más oka van, csak egyszerűbb hárítani.

2017. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
#6: Jó nagy parasztok vagytok.
2017. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

ötöske, csak tudnám hogy mi kva nagy előnyöm lenne abból hogy menyasszonynak adom ki magam fiúként.

gondolkozz már el csíra-.-

2017. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
8: persze, hogy mi vagyunk parasztok. Nem is az, aki nyilvánosan megaláz egy nőt, csak azért, mert nem szép. :*
2017. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!