Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori hogy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy csúnya alacsony férfiak boldog kiegyensúlyozott párkapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakori(kérdések)
2017. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Állítólag valaki egyszer fényképen látott olyat, aki ismer valakit, aki hallott már ilyenről.
2017. febr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
attól függ mennyi van a bankszámláján.
2017. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Elég gyakori. Persze nem egy hosszú combú bombázó a felesége, de csinos és aranyos nőket sikerült találni.

Az fontos, hogy akiket én ismerek, azok belsőre tudnak felmutatni emberi nagyságot.

2017. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát apám csúnya és alacsony, anyám meg modell alkat (még 60 évesen is baromi jól tartja magát) már 30 éve házasok, és boldogok. Viszont apám felnevelte anyám volt házasságából született gyerekeit is, ami nem volt könnyű, de hát valamit valamiért.
2017. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A párom alacsonyabb, mint én, bár nem ronda (nem is szépfiú), és köszönjük, remekül megvagyunk.

Szeretem, ő is engem, a szex szuper, és senki véleménye nem érdekel.

2017. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!