Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Hogyan találjak már végre magamnak férfit?

Figyelt kérdés

Annyira elszomorít már, hogy még sosem volt párom (21 éves vagyok)

Mindig csak a visszautasítást kapom, ma is visszautasított egy férfi, aki igazán tetszett nekem.. Évek óta próbálkozom, de sosem tetszek senkinek aki nekem is tetszene. Elkezdtem az egyetemet, akkor azt hittem majd ott találok valakit. Egy fiú megtetszett, de ő sem viszonozta az érzéseimet, pedig nem lehet azt mondani hogy az elérhetetlenekre pályázom, sokszor olyanra hajtok akivel külsőleg-belsőleg kb egy szinten vagyunk, bár nem tartom magam csúnyának, de férfiakkal szemben az utóbbi években már nincs nagy elvárásom... Próbáltam már neten is, élőben is ismerkedni, nyári munkán, bulikban, mindenhol de egyszerűen nem megy. Persze olyan akadna, aki nem tetszik nekem de olyannal fölösleges lenne kapcsolatot kezdeményeznem, ha nem tetszik nekem, ez vele szemben igazságtalan lenne. Nem tudom mit tehetnék, vágyom már egy társra, a csoportomban majdnem az összes lánynak van valakije, nekem meg nincs. Valaki tudna tanácsot adni?


2017. márc. 8. 15:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Miért baj egyedül lenni?
2017. márc. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ket eves a kerdes, de - hacsak nincs valami durva testi deformaciod, akkor - ketlem, hogy az alkatoddal van a baj. Bar deformitas eseten is lehet olyat talalni, akinek ez a perverzioja.


Ismerek olyan ferfit, aki a koveret/sovanyat/rondat/stb. szereti. Te nem azert nem talalsz (nem talaltal) hapsit, mert kulsoleg (testileg) van problemad, hanem konkretan a kisugarzasoddal. Azt mutatod a pasi fele, hogy "nyomi vagyok, de teged akarlak, es nem szamit, hogy te mit akarsz".

2019. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Mért lenne könnyebb a nőknek? Vissza kell fogni az érzéseimet, nem mutathatom ki ha tetszik egy pasi, mert könnyű prédának ítél vagy kihasznál. Ha pedig megvan akkor állandóan taktikázni kell, hogy fenn tartsam az érdeklődését nehogy egy másik nő elcsábítsa...
2019. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!