Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Hogyan találjak már végre magamnak férfit?

Figyelt kérdés

Annyira elszomorít már, hogy még sosem volt párom (21 éves vagyok)

Mindig csak a visszautasítást kapom, ma is visszautasított egy férfi, aki igazán tetszett nekem.. Évek óta próbálkozom, de sosem tetszek senkinek aki nekem is tetszene. Elkezdtem az egyetemet, akkor azt hittem majd ott találok valakit. Egy fiú megtetszett, de ő sem viszonozta az érzéseimet, pedig nem lehet azt mondani hogy az elérhetetlenekre pályázom, sokszor olyanra hajtok akivel külsőleg-belsőleg kb egy szinten vagyunk, bár nem tartom magam csúnyának, de férfiakkal szemben az utóbbi években már nincs nagy elvárásom... Próbáltam már neten is, élőben is ismerkedni, nyári munkán, bulikban, mindenhol de egyszerűen nem megy. Persze olyan akadna, aki nem tetszik nekem de olyannal fölösleges lenne kapcsolatot kezdeményeznem, ha nem tetszik nekem, ez vele szemben igazságtalan lenne. Nem tudom mit tehetnék, vágyom már egy társra, a csoportomban majdnem az összes lánynak van valakije, nekem meg nincs. Valaki tudna tanácsot adni?


2017. márc. 8. 15:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Az alakommal van baj
2017. márc. 8. 16:53
 12/23 anonim ***** válasza:
Ilyen van? Ez annyira hihetetlen.
2017. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
én is kérek képet :D érdekel mit látnak azok akik elutasítanak, de az ilyen drasztikus helyzetekben a személyiség inkább olyan ami miatt nem környékének meg mint a kinézet vagy az alak
2017. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak pasi szerepben. Nekem is az alakommal van baj,
2017. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
50%
Végigolvasva a kérdésed, szerintem, no offense, de jó ötlet lenne kiírni gyakori kérdésekre, hátha tudnak neked bakot találni.
2017. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ide is jöhet kép. Kétlem, hogy az alakkal lenne gond.
2017. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
.
2017. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szia Kánten vagyok Montázsiból.
2017. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
57%

"Persze olyan akadna, aki nem tetszik nekem de olyannal fölösleges lenne kapcsolatot kezdeményeznem, ha nem tetszik nekem, ez vele szemben igazságtalan lenne"


Lehet a férfiak is így vannak veled. Így jártál.

2017. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hát erre így én sem tudok mit mondani.


Én is eléggé el vagyok keseredve, hogy minden lánytól csak elutasítást kapok, de nektek sokkal könnyebb ez az egész.


Képet küldhetsz nekem is.

2017. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!