Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Hogyan találjak már végre magamnak férfit?

Figyelt kérdés

Annyira elszomorít már, hogy még sosem volt párom (21 éves vagyok)

Mindig csak a visszautasítást kapom, ma is visszautasított egy férfi, aki igazán tetszett nekem.. Évek óta próbálkozom, de sosem tetszek senkinek aki nekem is tetszene. Elkezdtem az egyetemet, akkor azt hittem majd ott találok valakit. Egy fiú megtetszett, de ő sem viszonozta az érzéseimet, pedig nem lehet azt mondani hogy az elérhetetlenekre pályázom, sokszor olyanra hajtok akivel külsőleg-belsőleg kb egy szinten vagyunk, bár nem tartom magam csúnyának, de férfiakkal szemben az utóbbi években már nincs nagy elvárásom... Próbáltam már neten is, élőben is ismerkedni, nyári munkán, bulikban, mindenhol de egyszerűen nem megy. Persze olyan akadna, aki nem tetszik nekem de olyannal fölösleges lenne kapcsolatot kezdeményeznem, ha nem tetszik nekem, ez vele szemben igazságtalan lenne. Nem tudom mit tehetnék, vágyom már egy társra, a csoportomban majdnem az összes lánynak van valakije, nekem meg nincs. Valaki tudna tanácsot adni?


2017. márc. 8. 15:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Gondolom latjak rajtad, hogy mindenaron pasit akarsz, szinte mindegy ki, csak legyen. Nem csoda, ha elijeszted oket. Lazabbnak kene kicsit lenni.
2017. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Nem csak a férfiak 10%-t kéne férfiszámba venni, lehet az segítene. Bár jah még fiatal vagy hozzá, sebaj. Majd ha már vénlány leszel talán megjön az eszed, de akkor már nem pár szintet kell csak az igényeidből leadnod, hanem a szint fogalmát kell majd elfelejtsd.
2017. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Minek akarsz ferfit? Csak a baj van veluk....
2017. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Nezd meg az 57%-ost is, kene a francnak.
2017. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
42%

#1

Gondolom nőnemű, ezért írja a nőkre jellemző dolgot.


Nem, mi férfiak nem a jégkirálynőkre gerjedünk, (sőt engem személy szerint taszít az ilyen szánalmas szerepjátszás). Ha tetszik egy lány tökmindegy mit látni rajta, tetszik...


A nők ösztönből fölfelé választanak, úgy hogy erről nem is tudnak, mert hát ösztön...

Ha nem vagy csúnya nagyon fura hogy nincs senki, és a legvalószínűbb az, hogy egyszerűen olyan pasik tetszenek, akik kb az összes többi nőnek is, szóval az említett "felsőház".

2017. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Mutass egy képet, vagy küldj privátban egyet. Kíváncsi vagyok. Ha gondolod őszintén megmondom a véleményem.
2017. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
Magyar férfiakkal sokszor csak a csalódás van, egy egész Jókai regényt lehet írni csak erről. Normális, családcentrikusakat keress, itt még a 30-asok is full infantilisak.
2017. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

"Magyar férfiakkal sokszor csak a csalódás van"

És csodálkoznak a nők, hogy nem kapnak semmit nőnapon :D

2017. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Bizony a kép hasznos lenne, mert abból kiderül a kinézeti probléma.
2017. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Sosem szoktam ilyet csinálni, de... küldenél nekem is képet? Nekem teljesen valószínűtlen, hogy egy 21 éves nő ne kapjon meg kábé azt, akit akar.
2017. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!