Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem megalázónak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem megalázónak a netes ismerkedést?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok, az "én időmben" még nem így ment... olyan érzésem van, ha profilt készítek egy társkereső oldalra mintha "árunálnám" magam, hogy valaki végre vegyen meg. A találkozásokon megismert emberek személyisége még köszönőviszonyban sincs azzal akivel chateltem. (Le szoktam előtte csekkolni kamerán, tudom hogy a telefon nem elég:) Jómagam is nagy troll vagyok, így tudom hogy nagyon sok esetben a gyönyörű szőke nő egy szakállas bácsi valójában:)

Önmagával azonos, de teljesen más arcát mutatja. Én sem tudok velük természetesen viselkedni főleg a szégyen miatt, hogy itt kell ismerkednem. Jár-e még valaki hasonló cipőben?



2017. márc. 5. 17:53
1 2
 11/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez sokmindenen múlik.Van rapidrandi is,azt is érdemes kipróbálni.

Ne a társtalálás legyen az elsődleges cél,érezd jól magad,minden egyes taliból tudsz okulni.

Nehéz,de ha ez a mód megalázó,akkor mást kell találni, sajnos azt nem lehet elkerülni, hogy negatív élmények is legyenek.

2017. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jaj a rapidot ne az talán még gázabb mint ez:) Az a baj hogy nem sűrűn járok el, vagy ha el is megyek... 21-25 évesek szoktak leszólítani... :(:)
2017. márc. 6. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!