Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek keressem, ha megalázónak érzem?

Figyelt kérdés
Társkeresőzöm. És valamiért mindig én keresem a nőket azokat is, akikkel már azért beszéltem. Csak én írok és ha ezt nem tenném, le sem tojná, pedig elég jól beszélgettünk. Sokszor ha bejelölöm facebook ra ott sem keres. Most szombaton történt, hogy bejelöltem valakiit, akivel sok a közös, jókat dumáltunk blablabla, de azóta le sem tojik, és azelőtt is csak én kerestem. Megalázónak érzem hogy túl sok energiát teszek bele, a másiknak meg max unaloműző vagyok. Ti mit tennétek, írnátok? vagy szóvá tennétek mit éreztek, vagy csak hagyjam a fenébe? Ma 8 ilyen lányt töröltem, aki önként megadja a facebook elérhetőségét, vissza is igazol, aztán semmi.
2017. jan. 31. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Attól is függ mióta írogatsz, mert ha hónapok óta és semmit nem léptél előre csak a sok szöveg, az eléggé kiábrándító.
2017. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok lány valamiért úgy gondolja, hogy mindig a srác dolga írni. Nem egy ismerősömbél láttam olyan képet posztolva, amin valami olyasmi áll, hogy "hogyha hiányzol neki, írni fog, ha látni akar eljön hozzád" vagy ilyesmi
2017. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2/ hát igen valami ilyesmi van az elején, aztán majd a nő is ír, ha majd komolyabb lett a kapcsolat.
2017. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pasiként írom ezt, nekem régen volt egy lány aki tök közömbös volt csak haverként tekintettem rá. De kb minden nap ő írt rám, igazából esélyem se volt nagyjából ráírni mert ha meglátott hogy online vagyok 10 percen belül már írt is.

Nem éreztem tehernek, és végén össze is jöttünk aztán vége is lett... Bár ez a történet szempontjából nem lényeges, csak azt akartam mondani, nem baj az ha te írsz mindig. Inkább az a baj ha talira hívod és visszautasítana, hívd talira akivel többet akarsz és akkor nem dobod ki feleslegesen az idődet ha így érzed

2017. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is társkeresőzöm, és beszélgettem is ezzel kapcsolatban nőkkel. Szinte mind egyhangúan azt mondja, h a férfinak kell írni, ha akar valamit... Ha ő keresne, szinte úgy érezné h tálcán kínálná magát. Próbáltam meggyőzni h ez hülyeség, de tartották magukat ehhez. Azt mondták, h ők majd csak akkor, ha már komolxabbra fordul a dolog. Mondtam, h pedig a férfinek is kell egy kis visszaigazolás. A csajok viszont azt gondolják, hogy az az részükről, hogy normálisan visszaírnak és kölcsönös partnerek a beszélgetésben.

Engem is meglepett, de többen is így gondolták. Pedig korábban sok csajt kezdtem hanyagolni, amiatt h ő sosem írt. Így gondoltam, h nem is akarja h írjak.

2017. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Srácok, nem mondom meg én a tutit, de lányként talán jobban le tudom írni, mit szeretnének a lányok :)

Szerintem a legtöbbünk arra vágyik, hogy az elején igeni a fiúk írjanak, ők keressenek miinket, udvaroljanak stb.

Aztán nyilván van egy határ, hogyha többhetes ismerkedésben sem keres titeket soha, akkor vagy túltolja a hercegnőzést, vagy nem érdeklitek őt.

Saját példa: netem ismertem meg a párom, akivel két éve együtt vagyunk. Tetszett az elején, hogy sokszor ír, mindig keres, úgy éreztem, nőként kezel :) Első randi után viszont például vettem a fáradságot én én írtam neki először. Az viszont szintén jó volt, hogy ő mondta először, hogy szeret és legyek a barátnője.

Szerintem a lényeg, hogy az elején kicsit nézzétek el jobban, hogy nektek kell az illetőt keresni, de ha már nagyon eltolódik ez, akkor hagyjátok az illetőt

2017. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szep lenne ha az elejen azert nem csak azt varna hogy kerdezzek, o meg valaszol, persze nem viszi tovabb a beszelgetest. Csak kozombos valaszadasra kepes...

Tehat szep dolog ez az udvaroljon a pasi, de ha a masik fel semmit nem ad vissza az kidobott ido.


Nem tudom, max ket het szokott lenni de olyan erzesem van, hogy elvarjak azt, hogy szorakoztatva legyenek, hisz unatkoznak. Mostani csaj is aktiv a neten, tarskereson is online van, de face en marhara nem ir. Amikor tarskereson meg marasztalt stb. De a legtobbel ez van, en sokszor mondom, hogy oke, akkor beszelunk ha te irsz, lersze nem lesz semmi. Akkor udvariasan elbucsuzom.


Bocsi, de aztan tenyleg megy a hisztizes a reszetekrol, meg a nem kellek normalis pasinak stb.


Kicsit uncsi hogy folyton le kell nyugozni meg szorakoztatni kell a masikat, amikor amugy is siman valaszt mas.pasit a hosszu sorbol. Uncsi hogy nem.kepes hozzatenni semmit, max egyszeru kommentarokat, vagy humortalan megjegyzeseket, vagy sir, hogy o nem talal pasit. Aztan a fejedhez vagja ha te.nem viszed a beszelgetest, hogy ehh...Mert nem akar megismerni, csak sodrodik es varja, hogy lenyugozze valaki.


Ismerkedni csak normalis kommunikacioval lehet, majd kozos elmenyekkel. Es a legtobb pasi erre vevo!

2017. jan. 31. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát bocsi de lehet mégiscsaka te kommunikációd se tökéletes, pl. én nem jegyezném meg a másikról, hogy oké, csak akkor lesz bármi ha te írsz...

Én három típussal találkoztam akiknek idegesített a kommunikációja:

1) A ragadós

Miután megadtama fb-omat és volt egy randink, naponta 3-4szer rámírt, vagyis bármikor amikor elérhetőnek tűntem fb-on

2) Az eltűnős

Aki néha írt egy hello hogy vagy-ot, én is megkérdeztem pár sort reagáltunk, itt kifújt, és hetekkel később megint ugyanezt eljátszotta. (Vagy hatszor HI, de egyszer sem vitte tovább a beszélgetést.)

3) A számonkérő

Aki ha nem válaszoltam rögtön, vagy szerinte nem kérdeztem eleget, számonkért, hogy miért nem vagyok aktívabb.

2017. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem,.egyik sem ezek kozul.

Rohogni fogsz de ezekkel en is talalkozom XD


Vagy amikor idegbeteg lesz ha nem irsz egy napig, mert van eleted XD

2017. jan. 31. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!