Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem leamortizáló ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem leamortizáló ez, hogy folyton én keressem a nőt, folyton én írja neki, én erőltessem a második randit? Másoknak hogy hogy van mindig olyan szerencséjük, hogy a nő érdeklődik irántuk?

Figyelt kérdés
Való igaz, nem vagyok érdekes. Kevés a barátom, dolgok, rendes, egész jó munkahelyem van Kinézetre is egész korrekt vagyok 30 éves férfiként. Mégis mindig az van, hogy szinte maguktól nők sosem írnak rám (csak olyanok, akiket bottal sem, vagy olyanok, akik nem az eseteim), mindig én keresem őket. Tudom ez azt jelenti, hogy nem igazán kellek. Én erőltetem mindig a 2. vagy 3. randit, azt nagy nehezen noszogatva eljönnek, vagy jön a kifogás (nem egyenes egyik se, hogy emiatt nem kellesz). Annyira rossz ez így. Az a baj, hogy a legtöbb átlag nő is játssza az elérhetetlent, a legtöbb átlag nő képe alatt is van 70-100 like, amiből 20-30 pasi úgyis ráír. Túl nagy a konkurencia is. Mégis, ha kimegy az ember az utcára nagyon sok rémes külsejű, nem biztos, hogy totál jó belső értékekkel rendelkező fazont látok, átlagos, csinos, rendes nőkkel. Neten meg a legtöbb megközelíthetetlen. Élőben kellene ismerkedni, de idő nem sok van, kissé rosszul esik az élőben való elutasítás is (netem annyira nem).
2016. dec. 28. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Tipikus lúzer vagy. Átérzem amit leírtál, mert én is jártam hasonló cipőben. Való igaz, tényleg abban a korosztályban a társkereső férfiak száma többszöröse a társkereső nők számának, de ha a konkurenciát hozod fel kifogásnak, azzal nem jutsz előrébb.

A megoldás az, hogy változtasd meg az életedet gyökerestől. Az a baj, hogy egy szürke egér vagy. Hagyd ott a tetves melódat, és legyen egy olyan életed, ami irigylésre méltó, amit mások irigyelnek. Utazd be a világot, legyenek izgalmak, kalandok az életedben, és ezt rendszeresen posztold is a közösségi oldalakon.

2016. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt ne mond, hogy minden férfi az a ,,szuperman", akinek van párja.
2016. dec. 28. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

A nők azért nem írnak rád, mert beléjük van verve hogy akkor tapadósak :D

Elmondom legalább annyira agonizáló várni, mindig várni a hívást, 2. randit ami legtöbbször nem jön el, sokszor még kifogás sem!

Nők ritkán fognak konkrét indokot mondani, hogy "nem tetszel mert nem engedtél előre az ajtóban". A nők intuíciókban gondolkodnak. Nem jött le rólad jó benyomás így vagy úgy. Most ezt nem fogja elkezdeni taglalni, mert nem akarja az önértékelésed tönkretenni, szóval inkább írja, hogy mi nem illünk össze (ami szintén igaz!).


Úgy érzem egyébként sok a kifogás. Vannak mostmár ismerkedős, hobbi-jellegű klubok. Érdemes lenne ott megpróbálkoznod, lehet, előbb nem párkeresési jelleggel, csak barátkozni, és akkor élőben kifaggathatsz erről egy lányt akivel összehaverkodtok, hátha ad személyre szabott tanácsot.

2016. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Attól hogy valaki nem superman még lehet érdekes. Amit az első mond az is egy lehetőség bár szerintem kicsit extrém. Te magad is unalmasnak titulálod a személyed akkor mit gondolnak az idegenek. Szerezz élményeket keress hobbikat. Az is kérdéses mi a szemedben az átlag nő mert én pl annak tartom magam de nincs 70-100 like a képeimen mondjuk nem is lenne indokolt mert sajnos az összesen ruhában vagyok jelen többnyire barátikörben.

Fontos hogy van e humorod és hogy hogy adod magad elő. Sok pasival a kiállítása a legnagyobb baj.

Szóval színesítsd az életed legyél magabiztos és humoros vagy legalább szórakoztató. És ne erőltetsd azokat a nőket akiken érzed az érdektelenséget.

2016. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ő az átlag nő nekem(nekem sokkal több, a minden). A volt párom.


[link]

2016. dec. 28. 17:59
 6/8 A kérdező kommentje:

,, És ne erőltetsd azokat a nőket akiken érzed az érdektelenséget."


Ez nem így van, mert akkor egy sem marad és egyedül maradok.

2016. dec. 28. 18:00
 7/8 Diavolino44 ***** válasza:

Törölve lesz a kerdes, mert nem linkelhetsz facebookrol konkrét személyt.

Szoval mentsd el a kérdést es írd ki ujra, ha nem kapsz ra majd választ .

En azt mondom, ha vannak randik az életedben akkor csak azzal van a baj, hogy nem forditasz ra eleg időt.

Elso randin csók kötelező, ott is elszurhatod. Második harmadik randin menj ra a szexre!! Nagyon szépek a mesék, hogy a nők szeretik kivárni a megfelelő alkalmat randikon keresztul. De ez nincs igy!! Mert pont ez lesz, azt fogja érezni, nincs meg a kémia, es lepattint.

2016. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amíg ennyire kaparós vagy, addig ez így is marad.

Amint eljutsz oda, hogy belesz-rsz már az egészbe és így állsz a nőkhöz, akkor meg fog változni egyből a viselkedésük.

Én amíg komolyan vettem a társkeresőzést, egyetlen olyan nő sem volt, akivel össze tudtam volna hozni egy második randit, viszont onnantól kezdve, hogy belesz-rós, nemtörődöm módon kezdtem hozzáállni a csajokhoz meg a randikhoz, tehát látszott rajtam, hogy nem különösebben hat meg az elutasítás, meg egyáltalán, még az első randiért se kaparok annyira, hogy az legyen az elsődleges prioritás az életemben, rögtön azt vettem észre, hogy ők erőlködnek, hogy találkozunk még, stbstb. Most is van 2 nő is, akit szabályosan le se bírok vakarni magamról, pedig már semmit nem akarok tőlük.

2016. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!