Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire leamortizáló, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire leamortizáló, ha egy 30 éves férfinak semmije sincsen?

Figyelt kérdés
Tehát szinte szó szerint. Jó, annyi van, hogy albérletben él egyedül, van rendes nem minimálbéres munkahelye (de nem is 200+ nettó béres), van rendes macbook laptopja, rendes iphone 4s-e, 1,7 millió ft-ot érő autója, tv, porszívó stb. De semmi más. Tehát nincs 15+ milliós lakás, medence, nyaraló stb. Tehát semmi egyéb. 26 éves kora óta dolgozik, de ebből az első másfél év bére arra ment el, hogy a 2 éves msc 2. évét (800 ezer ft) finanszírozza. Gáz?
2014. márc. 4. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az a leamortizáló, hogy nincs önbizalma.
2014. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de neked az milyen lenne ha valaki azért jönne össze veled mert az anyagi helyzeted imponál neki? Tehát akkor eléggé irreleváns ez a dolog nem?
2014. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A mai világban miért lenne gáz? Én úgy látom a környezetemen, hogy akit a szülei nem tudnak elindítani az életben mármint,hogy saját ház/lakás az csak nagy küzdelmek árán tudja ezt megszerezni. Ha ismerkedésnél valaki e miatt nem fog veled kezdeni mert nincs saját házad akkor annak ennyi is volt az értelme. Azt ne sajnáld.
2014. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed milyen az, hogy semmid nincs, aztán leírod, hogy mid van!?

Te még azok közé tartozol akiknek nagyon is sok van...

2014. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A 30 éves férfi akinek semmilye nincsen az a szüleinél él és épp munkát keres vagy minimálbéren tengődik, én szerintem :D
2014. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem ,de szerintem lehet le kéne lépni ebből a gagyi országból egy szebb jövő érdekében én pont ezt tervezem a cél adott számomra és most tényleg ne érts félre mert valaki ennél még 100x szarabbul él ,de én pont ezért akarok lelépni innen mert nem akarom azt ,h megrekedjek egy szinten ami arról szól ,h épp eltudom tartani magam ,de nem haladok 1 ről a 2 re .Nekem álmaim vannak és céljaim ebben az országban nem vagyok képes teljesíteni innen le kell lépni úgy kell menekülni mint egy égő ,lángoló házból mert itt csak a siralmas, szar jövő vár mindenkit aki nem seftes,bűnöző és nincs 30 bennfentes kapcsolata, ismeretsége,protekciója..
2014. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez nem gáz, de ahogy a "rendes" iphone 4-esről ír, az nagyon gáz.

Szerintem maradjunk a "telefonnál", és ha ismerkedni akarsz, ne sorold fel a tételes leltárjegyzékedet. Koncentrálj arra, hogy "rendesen" dolgozol, msc-d van, és bejön neked a csaj. Ennyi pont elég.

2014. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom. Volt itt sok ilyen kérdés, és 20 válaszolóból 17 azt mondta, hogy ő 250 nettót minimum itthon is hazavisz. Ezért gondoltam, hogy az én 158 nettóm az a béka feneke és menekülni kellene nekem is, diplomával. Persze nem orvos, meg nem mérnök vagyok, hanem Biológus. Én ehhez értek sajnos. Épp meg tudok ebből élni vidéken, 40 az albérlet, max 45. Élelem havi 20 ból kijön, nem eszek sokat. Úgy 70-80 ezret mindig félreteszek. Ugye 2 év alatt így jött össze a másfél milliós használt autó. Párom nincs. Káros szenvedély sincs, max nagyon sokat kávézok, mert alapból álmos, aluszékony típus vagyok. De sem cigi, sem alkohol nincs, ne költök ezekre. Mindent én hoztam össze, azt a keveset, amim van. Kivétel a mosógépem, azt Karácsonyra kaptam szülőktől. :)
2014. márc. 4. 16:06
 9/20 anonim ***** válasza:
30 evesen mas onerobol nem is nagyon lehet, legfeljebb az amit a papa a segge ala rakott. Nade a ribik se hulyek, es oda mennek ahol a penz van, majd a papa megkapja oket par korre, de a kiscsavo nemigen.
2014. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem drága egy Iphone 4s, 110-120 ért lehet venni. De ugye ebből a bérből 2 hónap kell, még ezt a 120 at is félre tudom tenni. Ezért mondtam. Macbookot használtan vettem (1 évesen) 170 ért. Az megint 2 hónap kemény lemondás. Nem könnyű.
2014. márc. 4. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!