Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi baja van az ilyen férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van az ilyen férfinak?

Figyelt kérdés
Társkeresőn írt rám. Nem igazán érdeklődött, de szeretett volna megismerni személyesen. Csúnyán össze vesztünk, utána kibékültünk, és napokig tök jól elbeszélgettünk cseten. Találkoztunk, minden oké volt. Jól érezte magát, én is. Mondta, hogy szeretné a második randit is. Ám de nem jelentkezett, én írtam rá. Megnézte, nem válaszolt, elegem lett ebből az egészből és kiosztottam, elolvasta, és semmi. Aztán írta, hogy minden jó volt, de nem bírja, mert sokat keresem, sok neki. (naponta 2szer tenném hozzá).
2014. febr. 24. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs túl sok lehetősége, azaz nem válogathat. Mivel te kivételesen szóba álltál vele, ezért fenntartotta a kapcsolatot, de igazából nem tudja, mit akar, és nem látja benned azt, amit keres.


Megjegyzés: Bár mindenki ilyen lelkes lenne társkeresőn, mint te. Javarészt a nők is hasonlóan viselkednek, mint az a fickó, akiről te írsz. Az érdeklődés teljes hiánya, és igazából gőzük sincs, hogy minek vannak fent a társkeresőn... Kicsit több komoly szándékú ember kéne oda, mert épp ez az, ami tönkre teszi az egészet.

2014. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is tortent ilyen, csak a csajnak nem voltam szimpi.

Majd a kovetkezo busz elvisz.

Felesleges ezen idegeskedni.

2014. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!