Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta vissza az utolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta vissza az utolsó pillanatban? Mi a baja, hogy lehet ezt elviselni egy férfinak?

Figyelt kérdés

Nos, van egy fiú, akit régen szerettem, de kiszerettem belőle, és csak annyit akartam tőle, hogy lefeküdjön velem, semmi kapcsolat, mert azt sosem akarta.

Benne is volt a dologban, a szobájában smároltunk az ágyán, mikor egyszer csak lemászott rólam, hogy "Francba, ez nekem nem megy. Nem tudom, jó ötlet-e." Kiderült, hogy már 2 és fél éve nem volt senkije, és eddig nem volt egy éjszakás kalandja. Semmi fizikai problémája nem volt, még a kezemmel is simogattam ott, belenyúlt a bugyimba, és megpróbált kielégíteni, de mikor megkérdeztem tőle, biztos nem akarja-e, azt válaszolta, hogy nem. Egy férfi ezt hogy tudja elviselni?


2010. júl. 18. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
könnyen. lehet érzelmek nélkül neki nem megy.
2010. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem érzi helyesnek a dolgot, és akkor nem fog tudni ellazulni, és ha megtörténik, sem lesz igazán jó. Ha idővel úgy érzi, hogy ezzel nincs semmi baj, akkor majd összejöhet:)
2010. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
te csak kihasználtad és nemtett jót az önérzetének. megértem a srácot, de helyében véresre k.úrtalak volna!
2010. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ő pont az a tipus akinek kellenek az érzelmek ennyi az egész
2010. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a legdurvább, hogy olyan személyiség, akire ragadnak a nők. Nagyon meglepődtem, mikor elmondta, hogy a legutóbbi barátnője után senkivel sem volt semmi csókon kívül. Megpróbáltam megbeszélni vele, hogy mi a baj, azt mondta, erre ő sem tudja a választ:( Nagyon sajnálom szegényt.
2010. júl. 18. 21:26
 6/8 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak üzenem, hogy ő is akarta a dolgot. Csak az utolsó pillanatban mondta vissza.
2010. júl. 18. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:

talán még nem tette túl magát a volt barátnőjén.

és szerintem örülj neki hogy nem akart csak úgy megdugni!

bár én találkoznék ilyen pasival4 én mindig úgy érzem mindenki meg akar dugni...szörnyű...

2010. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. júl. 27. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!