Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire leamortizáló, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire leamortizáló, ha egy 30 éves férfinak semmije sincsen?

Figyelt kérdés
Tehát szinte szó szerint. Jó, annyi van, hogy albérletben él egyedül, van rendes nem minimálbéres munkahelye (de nem is 200+ nettó béres), van rendes macbook laptopja, rendes iphone 4s-e, 1,7 millió ft-ot érő autója, tv, porszívó stb. De semmi más. Tehát nincs 15+ milliós lakás, medence, nyaraló stb. Tehát semmi egyéb. 26 éves kora óta dolgozik, de ebből az első másfél év bére arra ment el, hogy a 2 éves msc 2. évét (800 ezer ft) finanszírozza. Gáz?
2014. márc. 4. 15:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kéne emiatt szégyenkezned, komolyan. Amit elértél az a tiéd, akinek nem tetszik annak ott az ajtó. Ennyi
2014. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen, ismerek ilyet is, ahol a jóképű gazdag apuka kicsi fiacskája felszedte a szép nőt, de aztán az elvált apuka kezére ,,vándorolt" a csaj, mert az apuka volt a cégigazgató, a fiacskája meg ,,csak" beosztott volt.
2014. márc. 4. 16:10
 13/20 anonim ***** válasza:
Elgondolkoztál már azon ,h mondjuk egy fejlettebb országban mennyit keresnél a Biológus végzettségeddel ?
2014. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen anyagias nőkért kár harcolni, bár sok férfi az ő figyelmüknek a felkeltésén munkálkodik, de lelkük rajta
2014. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ugye megmondom miért, két unokatestvérem van. Egyik bankár, a másik férje szintén bankár. 37 évesek és már egyiknek 65 milliós lakása (50 milliós ház, plusz kert, szauna, medence, garázs stb) és két 2,5 milliós autója van (ugye ez csak kb, mert 3,2 ért vette mind a kettőt újonnan), másiknak 42 milliós lakása (ugye másik unokatestvérem férje) és két 21 és 17 milliós Bmwje (most már csak vagy 13-13 at ér, mert veszítettek értékükből pár év alatt)van. Elhihetitek, hogy én ezt láttam évek alatt. Az igaz, hogy egyiknek még van 10 milliós hitele, amit nettó 570 ből, amit keres, nehéz abszolválni. De mégis ott van a gyönyörű Fóti lakás mind a kettőnek (Fót végén).
2014. márc. 4. 16:15
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen, elgondolkoztam, de nincs nyelvérzékem, nem mennek a nyelvek. Hiába tanultam évekig, 4 edjére lett meg a középfokúm angolból. Pedig nincs rossz agyam, de ez az írásbeli Telc, hogy mindig csak fél, egy meg 2 ponton múlt a nyelvvizsgám, ez felemésztett. Persze ha külföldön lennék évekig, lehet ragadna rám több minden, de ugye azt is kezdeni kell valahol. Jó nyelvérzékkel és protekvcióval lehetne, de egyik sincs.
2014. márc. 4. 16:18
 17/20 A kérdező kommentje:
Én nem várom el egyetlen nőtől sem, hogy több mindene legyen, mint nekem. Csak az a baj, hogy a legtöbb 25 körüli nő viszont elvárja, hogy a pasinak több mindene legyen, mint neki. Ez pedig így nem annyira működőképes, hogy magas lécet állítanak. Mert ha tehetős lenne a nő, vagy annyira gyönyörű, akkor elvárhatná, de átlagos külsővel és úgy, hogy neki sincs több mindene, na így irreális. Az a baj, hogy ezt én hiába látom így, a legtöbb nő ahogy tapasztalom, ezt nem akarja ilyen szemüvegen keresztül nézni, hanem olyanon keresztül nézi, amire az van ráírva, hogy bizony neked jár ez!
2014. márc. 4. 16:34
 18/20 walk w1th mee ***** válasza:

szerintem bőven esélyes hogy párod legyen srácként mondom..amid van az nem SEMMI! egyáltalán:).

simán beleférne neked egy párkapcsolat..haverok ilyesmi van?

mert én őszintén lennék a helyedben,csak legyenek meg a mostani barátaim,társaságom...:D

2014. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

van rendes macbook laptopja, rendes iphone 4s-e, 1,7 millió ft-ot érő autója,


Ez a fontos? EZ Gáz.



Tehát nincs 15+ milliós lakás, medence, nyaraló stb. Tehát semmi egyéb.


Nem tudott 30 éves korára 10 millókat lopni és ez neked furcsa? Ez is gáz.



26 éves kora óta dolgozik, de ebből az első másfél év bére arra ment el, hogy a 2 éves msc 2. évét (800 ezer ft) finanszírozza. Gáz?


És akkor mi van?

2014. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha nincs CHF hitel sem, sztem ez teljesen rendben van!
2014. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!