Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek közül az autók közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek közül az autók közül melyik a nagyon ciki, ha egy 29 éves férfinak ilyenje van? Milyenje ne legyen sosem, mert kiröhögik a nők?

Figyelt kérdés

Tehát ne azt, amelyik jó lenne, hanem azt vagy azokat, amelyikkel sosem menjen egy csaj elé vagy randira, mert kiröhögik, hogy jajj, te csóró, sosem leszek a tiéd.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

[link]


[link]


2014. jan. 25. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az új Duster nagyon jampec! :D
2014. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz te akármilyen kocsival, ha balfék vagy!
2014. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem is annyira fontos a kocsi, hogy legyen ilyen korban?
2014. jan. 25. 18:15
 4/14 anonim ***** válasza:
nem röhögnek ki...
2014. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ne ősrégi trabant legyen és működjön jól és ennyi

szerintem ezek közül egyik se gáz

2014. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

persze hogy az!


23 vagyok, és egy audi 80 assal járok. tulzás hogy megbámulnak benne, de nekem fontos a mobilitás.


ha kocsival akarsz csajozni, akkor bmw, merci, jaguar, meg iylenekkel próbáálkozz.

2014. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mióta kötelező az, hogy egy pasinak autója legyen? Anélkül nem lehet párkapcsolatot létesíteni?

Ha bejössz egy csajnak, akkor autó nélkül is tetszeni fogsz neki. Ha meg nem, akkor autóval sem. Persze vannak olyan lányok, akiknek megváltozik a véleménye egy szép autó láttán, de ők annyit is érnek..

2014. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a terepjárókat, de még azzal sem röhögném ki. mindegyik "normális" autó az én szememben, nem olyan márkák, amelyek tipikus sutyerák kocsik, szóval nekem teljesen mindegy, hogy egy golf vagy egy citroen vagy esetleg opel
2014. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24/n
2014. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a te bajod fiam, hogy ha így gondolkodsz, mindenki tudja, hogy nem a kocsid miatt utasítanak vissza a lányok. Csak te nem veszed észre.
2014. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!