Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bántátok már meg a szerelembev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántátok már meg a szerelembevallást? Azt mondta ne keressem többet

Figyelt kérdés

egy év barátság után mondtam el a lánynak. Azóta hazudik meg vetít. Nem válaszol az üzeneteimre, azt mondja nem kapja meg őket. Kértem hogy nézzen utána. Egy hónap után azt mondtam hogy oké, akkor nem fogom innentől semmilyen formában keresni. Akkor nem keresel - jött a válasz. Ennek féléve, azóta sem volt semmi, max annyi, hogy tegnap buliban szembejött, olyan kis aranyosan, kicsit bűnbánóan mosolygott, nem kapta el a szemét, jött volna oda hozzám - én inkább csak integettem és hátra arc.


Igazából sajnálom a barátságot. Megbántam hogy elmondtam neki. Igaz, akkor voltak magánéleti gondjai, szakitás után volt, és pl. tükörben pózolós képeket tett fel, soha azelőtt olyan nem volt. De ha valakinek gondja van, akkor sem máson tölti ki


2016. okt. 23. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy baj, hogy sokat vártál. Egy év nagyon-nagyon sok idő. HA egy hónap után nem lépsz akcióba akkor szinte biztos hogy veszett fejsze. Az a baj, hogy nem volt számára egyértelmű mit akarsz. Ezért lepődött meg és jött zavarba a vallomáson. Nem tart elég tökösnek. Annyira váratlanul érte, hogy aligha fogsz tudni vele bármire jutni. A tanulság annyi, hogyha akarsz valamit, akkor akció kell, ha nincs akció nem lesz barátnő. Ha az első lépés nem is a szerelmi vallomás az se baj. Sajna a szerelmi vallomás az egyik legbensőségesebb beszéd, amit ember elkövet és ha rosszul sül el az nagyon hervasztó. Tehát: nem húzni az időt, hanem tökösen akciózni.
2016. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt értem, de igazából csak egy hónapot vàrtam, akkor döntöttem el, plussz volt pasija is
2016. okt. 23. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen bántam meg.
2016. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted ezt a hátra arcot. Ebből nem lesz semmi.
2016. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
... azt gondoltam, hogy nem lesz, csak miért lett ilyen szarok-rája. Meg is dögölhetnék részéről, nem? Ha sósavval öntöttem volna le, érteném a reakcióját, nade igy...
2016. okt. 23. 21:03
 6/10 Kenzo Tenma ***** válasza:

#1+1


Hiába akkor döntötted el, ő már akkor is egy éve ismert és eszébe sem jutott volna partnernek tekinteni. Ha egy lánnyal ismerkedsz két héten belül döntsd el, hogy mit akarsz vele.

2016. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 év után volt, ez a lényeg
2016. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Jesszusom... Most mi? Ugralnia kene oromeben, hogy szerelmet vallottal? O nem szerelmes, neki barat voltam. Most tudja, hogy te tobbet erzel, tobbet szeretnel es ez ha durvan hangzik, ha nem zavaro. Nem az van az ember fejeben, hogy haveri baratsagbol hallgatsz meg, hanem azert keresed a tarsasagat, mert szerelmes vagy bele. O meg nem beled, ennyi.


A nezesebe, meg a jarasaba nem kell semmit belenezni. "kicsit aranyosan, bunbanoan mosolygott" MIERT KENE NEKI BUNBANATANAK LENNIE?? Tudtommal visszautasitan valakit nem bun.


Ez a sosavas pelda meg nagyon durva, Jesszusom.

2016. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a lány egész egyszerűen tisztában van azzal, hogy ahol akármelyik fél részéről érzelmek vannak, az már nem barátság. Én is megszakítanám a barátságot, ha egy férfibarátom töbet érezne irántam, ezt érzem az egyetlen korrekt útnak - hidd el sokkal roszabb, ha megpróbál úgy tenni, mintha mi sem történt volna és erőlteti a barátságot, miközben te rágod a kefét, hogy nem lehettek együtt ő meg feszélyezve érzi magát, mert tudja, mit akarsz de nem tudja viszonozni. Igaz, ezt megmondhatta volna egyenesen is, sunyiskodás és eltünedezés helyett, elég gáz ez a konfluktuskerülő, gyáva hozzáállás.
2016. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány ilyen kérdés volt már itt, hogy "hogyan valljak szerelmet a barátomnak?", és mindegyikre olyan válaszok jönnek hogy "sehogy, ne rontsd el a barátságot" vagy "ne legyél ilyen direkt, inkább hívd el randizni". Ezeket a válaszokat pont az ilyen helyzetek elkerülésére írjuk. Kapcsolat nélküli szerelmi vallomásból általában nem sok jó sül ki, főleg ha lehet tudni, hogy az érzés nem kölcsönös. Persze hogy így már nem akar barátkozni, mivel ez ebben a felállásban már nem barátság! Akkor mégis mire volt ez jó?
2016. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!