Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ti is megalázónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti is megalázónak érzitek a társkeresést?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de megalázónak kezdem érezni a társkeresést. Társkeresőzöm, máshol nincs lehetőségem. Nem élek éjszakai életet, csaj haverjaim meg soha nem mutatnak be másnak. Amikor csak a pasi kezdeményez vagy kap választ, vagy nuku. Általában unalomból vannak fent azért, hogy valaki szórakoztassa őt. Legtöbben kimondják, hogy unatkozik, és az ellenszerét keresi. Nagyon ritka ha a csaj komolyan gondolja, de akkor átesik a ló tulsó oldalára és idegbeteg ha nem válaszolsz azonnal. Nagy ritkán jókat lehet beszélgetni, de soha sem keres a másik, mindig a pasinak kell. Nem tudom, ha fejreállok sem érzem, hogy kétirányu a dolog, lassan már vért kell izzadni. Unalmas, hogy a másik fél szórakoztató centert keres, és elvárja, hogy a pasi csináljon mindent, nem tesz bele abba, hogy kialakuljon valami, csak.elvár. te keresd, te légy vicces, te vidd a témákat, mert akkor csöndben vár, ha nem. Annyira nem természetes az egész. Van, hogy baromi jól elvagyunk, de mindig én keresem. Ha pár napig nem, akkor ennyi volt, konkrétan tovább áll, vagy hisztizik, besértődim... Lehet én fogom ki miindig, de egyoldalú az összes ismerkedésem, a másiknak max pótlék kell, vagy pasija mellett egy srác haver, vagy éppen szakított. Évente ha egy, kettő normális lányt találok, de ennyi. Ezt nem azért írtam, hogy egymásban keressük a hibát, vagy alázzuk egymást kommentben. Hanem azért, hogy más is így érzi e, ahogy én. Ti is így vagytok vele?
2017. márc. 1. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan dolog, amit élvezni kéne. Ha neked ez ennyire nem jó, akkor pihentesd egy kicsit.

Ha nem keres a csaj, ne erőltesd a dolgot. Akivel jó lenne járni, azzal az ismerkedés is harmonikus

2017. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez van sajnos. De én ha érzem hogy teher neki válaszolni, csak én pörgetem a beszèlgetést, rövid időn belül hagyom is a dolgot. Ennek valóban kölcsönösnek kell lenni. Megalázónak nem érzem.

Az oka egyszerű, férfitöbblet van minden online felületen.

Rajtad kívül ott van még a nőnek több tíz potenciális ismerkedőpartner a környékről. Az hogy te kiesel a körből észre sem veszi , mert van rajtad kívül még sok másik...

El lehet felejteni az online ismerkedést, a mai formájában nem működik.

2017. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Máshol is tudnál ismerkedni, ha nagyon akarnál. Sokszor leírtam már, hogy aki élőben nem tud ismerkedni, kevés a tapasztalata, az egy társkereső oldalon nagy eséllyel kudarcra lesz ítélve. Ki kell menni a valódi életbe és emberekkel kommunikálni.
2017. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem megalázó, mert nincs meg benne az az egyenlőség, aminek viszont egy esetleges kapcsolatban meg kéne lennie. Ha az egyik félnek már az ismerkedésbe is többet kell beletennie, akkor ott a kapcsolat sem lesz fair.
2017. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanaz volt, de fordítva, én vagyok a nő, és sokszor futottam bele a sértődős altípusba. Én naponta egyszer-kétszer néztem meg az üzeneteimet, ha nem válaszoltam gyakrabban, akkor abból már baj volt, akkor is ha lassan válaszoltam, akkor is ha nem tettem fel elég kérdést (én mondjuk egy beszélgetést nem kérdés 1 kérdés 2-ként képzelek el, hanem mindig reagáloka másik mondandójára).

Aztán valahogy mégis összejött, tinderen. Mondjuk én 2 évet voltam egyedül, sok randival, kevés jó randival...és ezek csak azok, akikkel eljutottam randiig

2017. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gábor19... ***** válasza:
Igen. Egy csomó elvárásnak kell megfelelni. Állandóan toppon lenni...
2017. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem emelek ki senkit, csak random valaszolok.


Az a baj, hogy egyiranyu. Tenyleg nem kolcsonos es persze idegennel nem kotelezo, de ha egy bizonyos ido utan sem latszik, hogy beletenne az megalazo. Es nem mondja, hogy bocsi de nem tetszel, akkor nem huzna az idom. Csak elvannam ott az emberek a mutogatos kepeikkel. Olyan softcore kepeket tesznek fel sokan...jeeezus, pedig nem vagyok prud, de durva.

Te erdemeld ki a bizalmat, te nyugozd le, legy folyton nala jelen, mert tenyleg siman tovabblep.


Normalis kommunikacioval ismerkedem, de az is aki magarol mondja hogy mindene a kommunikacio....egy nagy nulla. Semmi ertelmes gondolat, max kommentarok.


Nincs mas lehetosegem, nem elek ejszakai eletet, nem jarok diszkokba, igy kilove az elo ismerkedes.


Mar nyolc eve tolom folyamatosan... tenyleg lehet szunetelek.genyleg nem elvezem,.sot... mindig nekem kell vinni, menni, csinalni, mert ha a masik kicsit onszantabol felvallalna mit gondol, hogy meg akar ismerni, vagy mondja hogy fussunk ossze, sokat kersz...

2017. márc. 1. 17:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem csak diszkóban lehet élőben ismerkedni.
2017. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hanem?
2017. márc. 1. 18:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Baráti társaság, munkahely, suli, kulturális rendezvények, kávézók, tanfolyamok, közösségi hobbik, utca, tömegközlekedés...
2017. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!