Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfi, aki így kezdi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi, aki így kezdi a társkeresést?

Figyelt kérdés
Még nem is találkoztunk személyesen, de már azt írta, hogy nem szeretne sokat költeni egy nőre, nem szeretne érte állandóan utazni. Meg a külsőmet is kritizálta, hogy milyen fehér bőrű vagyok, pedig Facebookon ő írt rám, hogy szeretne megismerni, mert tetszek neki.
2017. jan. 29. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A legszerényebb és önálló nőknek üzenem, hogy tapasztalat, az ilyen férfiak viszonozni sem hajlandóak semmit egyáltalán, beleértve érzelmeket: "nem szeretne sokat költeni egy nőre, nem szeretne érte állandóan utazni."

Párszor voltam ilyen helyzetekben, hónapokig és évekig sok pozitívumot tettem a kapcsolatokba ilyen férfiakkal, de minthogy már az elején látta, hogy minden sz.r hozzáállást és véleményt elfogadok, így addig próbálgatta a határaimat sok mindennel, ameddig meguntam a játszadozásait úgy, hogy én közben semmi rosszat nem tettem neki.

"Meg a külsőmet is kritizálta, hogy milyen fehér bőrű vagyok, pedig Facebookon ő írt rám, hogy szeretne megismerni, mert tetszek neki."-ez is alátámasztja mindazt, amit írtam. Sajnos valamiért nagy divat lett pár éve a 20-30-as suhancoknál, hogy így viselkednek.

2017. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Paraszt, smucig, sza rrágó, önző, egoista.. . Soroljam még? Én egy percet sem áldoznék rá az életemből. Igaz, én is pasi vagyok :-D
2017. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

:) És ezt még itt meg is kérdezed?

Tiltsd le a csába.

2017. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

a nőre nem költést, és túlzott erőfeszítés megtagadása érthető, én is így vagyok amíg a nő nem adja meg az okot, hogy küzdjek érte. A társkeresés zsákbamacska, akkor érdemes energiát dobni bele ha már alakul valami. Bár ezt mondogatni nem szokás.

Ha meg külsőt kritizál, tehát nem tetszel neki akkor mi a rákért ír neked egyáltalán? Írjon akkor annak aki tetszik neki...

Az is fura, hogy a fehér bőrt kritizálja, mert ez normális férfit vagy nem érdekel, vagy még szexinek is tartja.

2017. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4: Értelmesebb nő nem várja, sőt visszautasítja, hogy ismeretlenül költsenek rá, de azért ezzel indítani az ismerkedést, hát, mit ne mondja :)

Lúzer paraszt az illető, azt hiszi, a nagy számok törvénye alapján majd valami végtelenül ostoba csirkét megdughat.

2017. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az is fura, hogy a fehér bőrt kritizálja, mert ez normális férfit vagy nem érdekel, vagy még szexinek is tartja.

"


Önbizalom leépítés :)


Én simán visszaírtam volna, hogy színre, hajra, életkorra, mindenre részletesen rákereshet a rosszlanyok.hu oldalon.


Ja, ott költeni kell :D

2017. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, akire egy ékezetet sem pazarolnék.
2017. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
őszinte
2017. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező, lehet hozzád egy kérdésem?


Valójában a pasi már a 0. fázisban marha unszimpatikus. Miért is akarsz vele mégis randizni?


Már régen tiltottam volna azt a csajt, aki első randi előtt ilyenekkel indít, nőként is lehetne benned ennyi büszkeség.

2017. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%
A társkereső tele van önjelölt hercegnőkkel. Ez a férfi csak tisztázta, hogy nem vevő erre a fajta csaj típusra. Nem kell ezen megsértődni!
2017. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!