Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfi, aki így kezdi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi, aki így kezdi a társkeresést?

Figyelt kérdés
Még nem is találkoztunk személyesen, de már azt írta, hogy nem szeretne sokat költeni egy nőre, nem szeretne érte állandóan utazni. Meg a külsőmet is kritizálta, hogy milyen fehér bőrű vagyok, pedig Facebookon ő írt rám, hogy szeretne megismerni, mert tetszek neki.
2017. jan. 29. 13:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért írt rád, ha már az elején megjegyzéseket tesz? Nem lehet túl kedves, odaadó, ha már ismeretlenül így mutatkozik be...


Az ilyen alakokkal nem érdemes foglalkozni.. :-/

2017. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi energiát se fektetnék bele ebbe, hogy válaszoljak... Írd le veszteségként és tiltsd le. Gondoljon amit akar, úgyse érdekli senkit.
2017. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12: Igen, tipikus esete annak, amikor ne fáraszd magad a válasszal :)
2017. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Fú kérdező, igencsak hasonló helyzetben vagyunk :D


Rám is rám írt egy ilyen harmad-negyedszintű ismerős nem rég ( baráti társaságából van 1-2 távoli ismerősöm, róla pedig kb tudtam, hogy létezik, de nevét nem..) na mindegy. Rám írt hogy itt és itt, amikor látott, de megtetszettem neki, meg de jókat hallott rólam. Első pár fél-egy órás üziváltás után elhívott randizni, én hülye meg igent mondtam.


Na, a randi.Ő eljön érzem.. Okké.. Késik majdnem fél órát ( a pontosság sajnos heppem). Beszélgetés közben elfelejtett egy csomó mindent, amiről előtte kb. 5 perccel beszélgettünk. ( ja, előző barátnője "túl sokba került".. )

Aztán, munkahely, végzettség stb..( diplomás, normális IQ-jú nő vagyok)meg hogy de szépen fogytam, már nem vagyk annyira (aannyira.éérted) kövér...

NA basszus, nem hittem volna, de ez az önbizalom leépítés valóban létezik!! A másfél órás randi végére egy totális lúzer senkinek éreztem magam- és, amikor ez tetőzött, rám hajtott elég durván. ( ha nem állítom le, rám mászik)

De olyan szinten besz.ptam, hogy egész másnapig még én éreztem megtisztelve magam, 3 méterrel a föld fölött, hogy elhívott és, hogy megbeszéltük a kövi randit.


Aztán, mondjuk másnap "kijózanodtam", és elhajtottam a búsba, de igen, valóban van olyan hapsi, akinek az kell ahhoz hogy "alfahím" legyen, hogy a nőt "alázza".


Válaszolva a kérdésedre, az ilyen embert nem szívesen nevezném férfinak.

2017. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*eljön értem.. nah :)
2017. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14: Mint egy rossz paródia :) Vicces és szánalmas.

Nyilván reptetés lesz ebből.

2017. jan. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"de szépen fogytam, már nem vagyk annyira (aannyira.éérted) kövér... "



WTVF???? Itt hagytam volna ott, de azonnal :)

2017. jan. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!