Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen jeleket értelmeztetek félre?

Figyelt kérdés

Naponta olvasom, hogy férfiak leírják, hogy a "jelekből" nekik az jött le, hogy az adott nő érdeklődik irántuk, aztán kiderült, hogy mégse.


Konkrétan mik ezek a jelek?



2017. jan. 27. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Sok mosoly, rákérdez a nő, hogy van-e valakim, megsimogatja a karom, nevetgél a vicceimen, belém karol, ha megyünk az utcán... 3-4 óráig beszélgetünk egy fröccs mellett a kocsma egyik eldugott helyiségében, és nem akarunk kimenni a pulthoz, mert akkor a barátaink észrevesznek minket, hogy már oda értünk előttük, csak nem láttak minket, mert egy beljebbi térben voltunk, és ha észre vesznek minket, akkor velük kell beszélgetnünk, de a mi beszélgetésünk olyan jó, hogy inkább kiszökünk kettesben az utcára sétálni, hogy folytathassuk. Azt mondja, hogy olyan jó probléma megoldó vagyok és okos, hogy biztonságban érzi magát mellettem mindig, még ha ő ebben a városban olyan elveszett is, ha én ott vagyok már nyugodt... Folyton azon rugózunk, hogy a másik jó pasi és jó csaj, de a másiknak amúgy esélye sincs nálam, mert én jobb vagyok stb. (ez ilyen játékos húzogatása a másik hiúságának, és érzem, hogy én jobban megdöntöm az ő egóját és már ő akar nekem imponálni, mert elhiszi, hogy nincs esélye nálam)... csak ilyesmik :D


Persze nem elhanyagolható és egyértelmű jel, hogy mind emellett jegyese van. Ba dum tss... :D

2017. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A legrosszabb ***** válasza:
89%

Mosoly, arcjáték, tekintet, pillantás, véletlen összenézés, mozdulatok, érintések, viccelődések, nevetések, szóbeli kifejezésmód, nem egyértelmű, félreérthető, kétértelmű mondatok, gondolatok, elszólások, ezek tetszőleges kombinációi, magánéleti érdeklődés (család, kapcsolat, barátnő van-e), sokat kérdezősködik, kikéri a véleményem, sokat beszél magáról, beszámol részletesen a napjairól, folyamatosan csicsereg, általában keresi a társaságom, amikor összefutunk, akkor nagyon örül stb.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos van még sok apróság, ami most nem ugrik be.

2017. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Egyik sem jel srácok. Így nőként annyira látszik a haverkodás, hogy szinte fájdalmas.


A lányok nem bókolnak a srácnak, aki tetszik nekik, nem oldódnak fel mellette egyből, hanem zavarban vannak, nem érintik meg a srácot, mert be vannak tojva, nehogy túl direktek legyenek, nem mesélnek mindenfélét, nehogy rosszat gondoljon a srác róluk, és persze nem bókolnak a srácnak, hogy ő milyen jófej kedves meg jó problémamegoldó.

2017. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Kedves utolsó, én nőként pedig a legtöbb felsorolt dolgot csináltam, amikor tetszett egy férfi (aki azóta már a férjem).


Kerestem a társaságát, véletlennek tűnő érintés is volt, sokat mosolyogtam rá. Mondjuk nem bókoltam mindenféle mondvacsinált dologgal, de megdicsértem, ha éppen tetszett valami, amit csinált.


És nem voltam zavarban, se betojva. Amit te mondasz legfeljebb egy tinilány reakciója lehet, vagy egy nagyon tapasztalatlan nőé.

2017. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

# 3/4 Időpont ma 16:56


De jó lenne ha csinálnák, végre egyértelmű lenne, és jól esne. De mi férfiak sem csináljuk, mert sajnos a nőknek ez nyomulásnak számít.

2017. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

#3 ha ez igaz, akkor nagy kár, mert az ilyen lányokat ki nem állhatom... szegényeim, ha így viselkednek, és képtelenek indokolni, akkor csak felhúznak vele, de nem akarok dühös lenni, ezért egész egyszerűen elhagyom a társaságukat.


Aki meg így viselkedett és nem húzott fel vele, az általában tetszett is... mondjuk össze is jöttünk utána... de könyörgöm az gimnáziumi időszak. Ez tényleg egy tinilány zavart viselkedésére utal.

2017. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem minden ember reakciója egyforma.
2017. jan. 27. 17:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberben játszódott le egy ilyen velem. Melóhelyen egy lány csak velem beszélgetett, folyton mosolygott, hülyéskedtünk, csomószor megfogta a karomat, a szemembe nézett, a legbénább vicceimen is nevetett. Én akkor szűz voltam (23 vagyok), egyértelműen megörültem, hogy ebből végre lesz valami, még ha ijesztő is volt, hogy ilyen erőszakosan nyomul egy lány.


Találkoztunk egyszer, majd a találkozást követően egy hét múlva megkérdeztem tőle, hogy ugye tudja, hogy az randi volt. Erre az volt a reakciója, hogy "én nem vettem annak, és bocs, de nem vagy az esetem". Azóta se tudom, hogy ez szándékos átverés volt-e, vagy csak nem tudta, hogy mit művel. Amikor megmondtam neki, hogy én nem kívánok vele többet kommunikálni, nem is kérdeztem tőle, hogy ez most mi volt, pedig kíváncsi lettem volna, bár utólag nem nézném ki belőle, hogy direkt átvert.


TL;DR: az első bekezdés a kérdésre a válasz, a második a saját szocproblémám ecsetelése.

2017. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
előző, ez nagyon érdekes.....
2017. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokszor látom, hogy a nők előszeretettel ki-bebújtatják a lábukat a papucsból, cipőből. A valóság és a netes cikkek erre választ adó magyarázatai nincsenek összhangban egymással.
2017. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!