Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 feletti férfiak! Eljönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti férfiak! Eljönnétek egy csoportos randira?

Figyelt kérdés

Rengetegen írnak, de egész más levélben az ember, mint élőben. Arra gondoltam, hogy elhívok 10 embert egy szórakozóhelyre, így könnyen ki tudom választani azt, akivel megvan a kémia is.


Sajnálom azt az egy órát rááldozni a férfiakra, többszáz órám menne el így.


Mennyivel egyszerűbb lenne egy helyre gyűjteni azokat, akik járnának velem, és pár perc alatt kiválasztani a szimpatikusakat rapidrandi formában.


Én is részt vennék ilyenen nőként fordítva, aztán ha nem jönne össze a sráccal iszogatnék tovább a szórakozóhelyen a barátaimmal.


Ti belemennétek ilyenbe?


2017. jan. 26. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Csak ha csoportos szex lesz a vége ... egy jó ganbang bármikor jöhet ;-)
2017. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Diavolino44 ***** válasza:
63%

Azzal a lendülettel küldenélek el a k...any..


Es meg a nők panaszkodnak, besz.ras

2017. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Legutóbb csak 3 emberrel akartálvegyszerre, nyilvánvalóan kamu. Unatkozó kis tízéves vagy.
2017. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Néha, komolyan mondom, az eszem megáll, hogy mit képzelnek magukról a nők.
2017. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Elmenne 10 ember te meg kiválasztanád a legjobban kinézőt, a többinek mi ebben a "biznisz"? Iszogatni tudnak anélkül is a haverokkal, hogy ilyen feszült legyen a hangulat. Meg mi ez? Rabszolga piac? :)
2017. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem versenyzek senki kegyeiért ilyen formában. Ez csak erőlködés lenne.
2017. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nemtalált, 26 vagyok, egyedülálló anya, munkával, egyetemmel. Ha arra az időre gondolok, amik kiestek a randikkal, borzasztóan érzem magam, sokakkal több, mint 1 órát töltöttem, hátha megkedvelem őket, de a kémia mindig hiányzott.


Sokat panaszkodnak itt a férfiak, hogy személyesen ők sokkal megnyerőbbek, meg csak megítélik őket a levelük alapján. Egy ilyen rapidrandinál nagyobb esélyük lenne arra, hogy megmutassák kik is ők vagy milyenek valójában.


Annak örülnék a legjobban, ha sok nő-sok férfi felállás lenne, és mindenki azzal randizhatna, akit megjelenés és pár mondat alapján szimpatikusnak talál.


De csak olyat találtam rapidrandiként, hogy pusztán kor alapján válogatnak össze embereket. Ez pedig rendkívül kevés.


Kevesen vannak, akik összejönnének egy anyukával, de ugyanez férfi szemmel, minek menjen el egy pasi egy csomó dundi nővel randizni, ha ő vékony nőt keres.


Jó lenne, ha pár tulajdonság alapján összehívnának egymásnak megfelelő embereket kép nélkül, majd egy nagy teremben ezek alapján ismerkedhetnének az emberek.

2017. jan. 26. 16:44
 8/21 A kérdező kommentje:
Egyébként nem, jóképű sikeres férfihoz volt szerencsém, de sajnos a vonzalom nem ettől függ.
2017. jan. 26. 16:46
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Minden lány álma, hogy 10 dákesz dongja körül, térben és időben egy helyen ;)

30/f

2017. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok nem pitiző kiskutya, úgyhogy ilyen egónövelő lóvásárban nem vennék részt.

Az én időm is drága, de mikor ismerkedtem akkor arra az egy lányra koncentráltam, aki eljött, hogy találkozzon velem.

2017. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!