Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 feletti férfiak! Eljönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti férfiak! Eljönnétek egy csoportos randira?

Figyelt kérdés

Rengetegen írnak, de egész más levélben az ember, mint élőben. Arra gondoltam, hogy elhívok 10 embert egy szórakozóhelyre, így könnyen ki tudom választani azt, akivel megvan a kémia is.


Sajnálom azt az egy órát rááldozni a férfiakra, többszáz órám menne el így.


Mennyivel egyszerűbb lenne egy helyre gyűjteni azokat, akik járnának velem, és pár perc alatt kiválasztani a szimpatikusakat rapidrandi formában.


Én is részt vennék ilyenen nőként fordítva, aztán ha nem jönne össze a sráccal iszogatnék tovább a szórakozóhelyen a barátaimmal.


Ti belemennétek ilyenbe?


2017. jan. 26. 16:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy legalább annyi nő van jelen, mint pasi. Miért nem mész rapidrandira? 28N
2017. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
Szerettem hogy valami egyetemet végzett beképzelt kis 3.14csa!A fogaikat ês megnézed és csak egy gatyaban menjenek?Valamikor régen ilyenek voltak a rabszolga àrverêsek!Ja és persze nincsenek a nőknek óriàsi igényei!
2017. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#Sejtettem
2017. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
engem zavarna ez az egész. tuti nem mennék.
2017. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én elmennék ilyenre. Bár én nő vagyok, és előre borítékolom, hogy senki nem választana; egész életemben mancimacák közt voltam, és nem választott senki, de tök poén lenne.
2017. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A fogaik állapota érdekel, de maradhatnak ruhában.
2017. jan. 26. 18:51
 17/21 anonim ***** válasza:

Kizárt.

27F

2017. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tisztára mint annó A nagy Ő c.műsor...Kérdező oda kellett volna jelentkezned...😂
2017. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem aki elmenne, szamuk tuti nulli, azzal valami gond van...

Gondolom kérdező, Te soha nem vennél megkímélt kocsit magánszemélytől, háztól, csak is használt autó kereskedésből. :D

2017. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, hogy jutott eszedbe ilyesmi?


Ha ennyire tiszteled őket, valószínűleg ők sem fognak túl sokra tartani téged.

2017. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!