Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajok miért parázzák túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért parázzák túl a társkeresést?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben több olyan kérdést is olvastam itt, ami előtt értetlenül állok. "Srácok, milyen magas legyen a csaj/bejön a nektek a kék szemű lányok stb. Vagy amit most olvastam, hogy mennyire gáz, ha egy csaj nem iszik alkoholt. Miért nem fogják fel, hogy a pasik túlnyomó többségének csak annyi igénye van, hogy legyen egy valamennyire formás cicije (ne legyen szúnyogcsípés), formás legyen a popsija és a testalkata (nem feltétlenül vékony, akár csak szexisen teltkarcsú). És természetesen legyen kedves/intelligens és nem r****cos mentalitású. Ezzel szemben sokszor annyira belemagyaráznak mindent, hogy tényleg nem értem. Vagy ilyenkor magukból indulnak ki? Mert mondjuk ők tényleg elég sokat várnak el egy pasitól, köztük azt, hogy legyen legalább 180 magas, amiben abszolút nem látom a logikát. Nem elég ha szimplán magasabb náluk? Na de nem akarom offolni a saját kérdésemet, szóval áruljátok el, mi az oka ennek az érthetetlen parázásnak a nők körében?

2017. jan. 8. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Érdekes, pedig a rinyáló férfi kérdések és a "sosem fogok magamnak így barátnőt találni?" ötször gyakoribbak mint azok amelyeket csajok írnak ki. Szerintem a legtöbb csajnak nem jelent a mai világban gondot a társkeresés.
2017. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Mert ilyeneket olvasni:


"Az a nő akinek rövid a haja és nem főz azt férfinak hívják"


Meg ez a semmiség, amit elvársz? Ugyanaz, mint a magasság. Genetika. Nekem nagy melleim vannak, de soha életemben nem volt formás. Már nem tud senki rávenni, hogy levetkőzzek, hogy kiröhögjenek.

2017. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A formás alatt nem azt kell érteni, ami úgy néz ki, mint egy playmate-é, hanem hogy ne lógjon, mint egy téglával telepakolt tesco-s szatyor.
2017. jan. 8. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Na látod. Az enyém 12 éves korom óta úgy lóg. Már kiestem a játékból.
2017. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Mert buták. Tényleg. Rengeteg csajt ismerek, akik a fent említett dolgok miatt túlparázzák a társkeresést. Frusztráltak, logikátlanok, buták és alkalmatlanok párkapcsolatra. Valahogy, normális csajoktól sosem hallottam még ilyen kérdést.


#4: Jó pár pasinak bejön a logó mell.

2017. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem bántásból írom, de én nem jönnék össze olyan pasival, akinek ennyi csak az igénye. Ez kábé olyan, mintha azért velem járnál, mert épp én álltam ott. Persze a szemszínen kattogni baromság, de azért igenis legyenek már elvárásai, aminek meg kell felelnem. Különben miért velem jár?

2017. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6: Ha meg lennének igényeim, akkor meg menne a pattogás, hogy mire fel van ekkora igénye egy ilyen guggoló mellszobornak (170 magas vagyok). Most akkor döntsétek már el, hogy milyen kaliberű pasiknak milyen jellegű követeléseik lehetnek és kik azok, akiknek le kell adniuk az igényeikből!
2017. jan. 8. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányok mindenkit lekoptatnak, szivatnak, van 50 udvarlójuk és akkor még ők rinyálnak mer a legjobb képűbb rétegnek már van egy minimális elvárása, szánalmas ez.
2017. jan. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!