Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen késő elkezdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen késő elkezdeni a társkeresést, "csajozást"?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm, intimebb kapcsolatba sem kerültem még soha az ellenkező nemmel, ami engem zavar, meg hiányzik, és roppant elszomorító, hogy ennyi idősen idáig jutottam, és nem használtam ki azokat az éveket, amiket egy normális ember kihasznál.


De most ebben az állapotban eléggé lehetetlennek tartom, hogy változás lesz az életemben ilyen téren, mivel nincs tapasztalatom, nincs gyakorlatom, így az esélyeim és az értékem is nagyon alacsony a párkeresési "piacon". Pl. egy 26 éves férfinak teljesen természetes, hogy ha megtetszik neki egy nő, azért tesz valamit, de én még csak elkezdeni sem tudom.


2016. szept. 16. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
igen késő.
2016. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Semmi sem késő. Akik azt írják hogy az, azok sötét kis fér.ek, akik csak rosszat akarnak a másiknak.

Ha kedves és normális ember vagy, akkor simán elkezdheted most is.

2016. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős vagy 80 ? Vagy mi ... különben is rajtad múlik.
2016. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem késő.


Nővérem is ennyi idős, talán 1, max 2 rövidebb 'kapcsolata' volt. Az a baj, őt nem is nagyon izgatja a dolog, pedig nincs vele semmi baj, csak kicsit sokat beszél feleslegesen. :D De a szobájába biztos nem fog érte menni senki. :D


Én nagyon szurkolok neked!

2016. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, eleg kesö... de tedd fel magadnak a kerdest, hogy hogyan velekednel erröl 30 evesen!


Valoszinüleg, ha most elkezded, lessz egy csomo visszautasitasod, egy-ket elcseszett parkapcsolatod. De meg mindig elörebb leszel, mintha el sem kezdened!


Az meg olcso kifogas, hogy nem tudod elkezdeni! Egy öszinte mosoly es egy "Szia!" a legtöbb szerelmi törtenet kezdete!


Hany evig szeretned meg halogatni?

2016. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, sőt, szerintem hamarabb nem igazán érdemes elkezdeni egy férfinak, mert amíg nagyon fiatal az ember, akkor a kezdeti nehézségek során a sok negatív visszautasítást, a rengeteg kudarcok nehéz feldolgozni, és nagyon elveheti a kedved az egésztől. Tudom mert én is 26 vagyok jelenleg, próbálkoztam régebben és iszonyú nehéz feldolgozni a régebben szerzett sok negatív élményt. Mondjuk én ilyen későn érő alkat is vagyok, szóval lehet másoknál nem annyira durva. De igaz a közhelyes mondás, hogy egy férfinak fel kell építeni önmagát, nőnek meg csak születni kell.


Szóval összefoglalva a lényeg, hogy egyáltalán nem késő.

2016. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sosem keso!

Kicsit a gondolkozasodon kell valtoztatni, es elkezdeni ismerkedni! Amig igy gondolod, hogy keso addig mindig keso lesz!

2016. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, meg igaz, de nem látom azt, hogy miért pont én kellenék valakinek. Nem nézek ki hű de jól, nem származom olyan jó családból, a személyiségem manapság meg eléggé negatív, pesszimista. Így meg gyakorlatilag az esélyeim közelítenek a nullához.
2016. szept. 17. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem se megy az ismerkedés.Én meg szolitani se merem a nőket.Meg hát a köszönésen kívül nem tudom mit kell mondani.Vagy hogyan kell el kezdeni.Szerintem már késő 3-hoz közel.27f
2016. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van esélyed. 26 évesen még nem vagy túlkoros. Édesapám ennyi idős koráig meg sem fogta egy lány kezét, aztán mégis valahogyan megszülettem.
2016. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!