Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hány év sikertelen keresgél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány év sikertelen keresgélés után adtátok fel a társkeresést?

Figyelt kérdés
26/F
2016. ápr. 18. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Minek feladni? Majd a halálos ágyadnál hagyd abba, addig mindig folytasd!
2016. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6-7 kb. Nem adtam fel, csak az energiáim 99%át másba fektetem, amibe több a pozitív élményem
2016. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én is egyre inkább úgy látom, hogy egyszerűen nincs értelme nőkre pazarolni az energiámat. Én már abban a korban vagyok, amikor a nők szigorúan egy eltartót keresnek, most rengeteg pénzért hagyjam, hogy egy nő az őrületbe kergessen? Ugyan már. Áll a nőknek elég balek pasi rendelkezésre, nem kellek én még pluszban.
2016. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem adtam fel, a lehetőséget nyitva hagytam, nem zárkózom el, de keresgélni célzottan nincs kedvem. Túl sokan mutatták magukat másnak csak azért, hogy megfeleljenek, ráadásul egy idő után úgy éreztem magam, mint egy vizsgán, ugyanazok a sablon körkérdések mindenkinél, aztán elhalt a beszélgetés...
2016. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán fél - egy év körül. Próbálkoztam itt-ott, de elég sokszor nem jött össze. Most meg már úgy vagyok vele, hogy leszarom. Nem kell még egy púp a hátamra.
2016. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, én már 5 éve próbálkozom, csak elutasítást zsebeltem be eddig, ráadásul már tényleg mindenki foglalt a korosztályomból, vagy kapcsolata van, vagy házas.
2016. ápr. 18. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb 10. Mióta nem érdekel, azóta sokkal jobban érzem magamat, mivel az egységnyi idő alatt bekövetkezett kudarc szintem drasztikusan mértékben lecsökkent.
2016. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6 év után most asszem véglegesen

29N

2016. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

10 :)

A magyar csajok már reménytelenek, vannak tőlük sokkal jobb testűek és kedvesebbek. Ha valaha próbálkozok még, az nem itt lesz.

2016. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 év után 23/L
2016. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!