Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két sikertelen randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két sikertelen randi után adjam fel a társkeresést?

Figyelt kérdés
2 év után ismét szingli lettem. Interneten ismerkedek és eddig két szimpatikus nőt is találtam, randiztunk, de mind kettő nem akar úgy engem, max, barátként, mert nem érzi a szikrát, viszont nekem én akartam volna tőlük valamit. Ezek után teljen elment a kedvem az ismerkedéstől, szerintem teljesen felesleges tovább folytatnom, úgy néz ki nincs szerencsém a nők terén.
2016. jan. 17. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van fent és lent.
2016. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ilyen hozzáállással semmit se fogsz elérni az életben.
2016. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem még randira se adnak esélyt, akkor én mit csináljak?
2016. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen, 13 év után (ebből 8 házasság) lettem szingli, gondoltam, megpróbálom a netes társkeresést.

El se tudod képzelni, hány randin voltam túl. :) A legtöbb az első alkalom után le is lett zárva, mert tényleg nem volt meg a kölcsönös szimpátia, vagy a pasi rettentően nyomult, stb. Volt olyan, amikor elkönyveltem, hogy én aztán már végképp egyedül maradok, nekem nem is kell inkább senki.


Nagyon sokan vannak fenn ilyen oldalakon, a többség arra se érdemes, hogy ráírj, a maradékból is csak kevéssel lehet beszélgetni. Személyes találkozásnál már eldől elsőre, ki mennyire szimpi, és lesz-e folytatása, de ebbe előre sose éld bele magad.

És több ilyen találkozás után lesz olyan, akivel még lesz kedvetek a folytatáshoz. Ebben az esetben még mindig két esélyes, hogy mi lesz belőle, lehet hogy ahogy megismeritek egymást, elmegy a kedved.


De kettő után feladni nem érdemes.

Ez kb. olyan, mintha két csajt megszólítasz, és elutasítanak. Akkor és ott nem számít, hogy előtte már beszéltetek a neten, ez pont ugyanúgy az első személyes találkozás, mintha odalépsz valakihez egy buliban.


Próbálkozni kell. Legfeljebb lesz pár programod a héten, meg lesz mit mesélni majd az unokáknak.

2016. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Ne szerencsétlenkedjetek már...demotiváló ezt olvasni!

Esély mindig van.Esetleg gondolkozz el,mi az ami kiábrándítja a nőket belőled.

Ha gondolod írj,megpróbálok segíteni.


N22

2016. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Héé hééé! Te eljutottál a randiig? Semmiképp se add fel!

Én nagyon sokszor próbáltam az utóbbi időben neten ismerkedni és szinte mindig eredménytelenül. Még arra sem méltatnak, hogy válaszoljanak. Nem akarok mindenképpen barátnőt találni, de már valami beszélgetésnek is örültem volna. Engem válaszra sem méltattak, te meg eljutottál a randiig? Szerintem Te szerencsés vagy! És tudsz valamit! :) Szerintem próbálkozz tovább, mert ha már randizol az jó. Randiból te is visszaléphetsz, ha nem tetszik az illető személyisége és kereshetsz jobbat. Nekem az a bajom, hogy a minimális esélyt sem adják meg nekem

2016. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!