Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet egy nővel a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet egy nővel a baj, hogy nem kell a pasiknak?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok

És még nem volt pasim

Vhogy nem állnak le velem beszélgetni

Senki se kéri el a számom

Nem hív el randizni


És nagyon rosszul esik

Főleg,hogy nem tudom mi az oka



2016. jan. 15. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Képet kérünk!
2016. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Csúnya vagy, aszociális, gonosz, negatív, kretén érdeklődési köröd van stb. Válassz!
2016. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A legvaloszinubb hogy ugy viselkedsz, olyan a testbeszeded, beszed stilusod mint aki nem akar ismerkedni.
2016. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy verbálisan vagy nem-verbálisan visszautasítod őket. Kezdj el szemezni, flörtölgetni, öltözz nőiesen és annyi jelentkező lesz, hogy nem fogsz győzni válogatni.
2016. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Légy pozitív, gondolj a jóra, légy barátságos, nevess sokat ;)

Nefélj jönni fog

2016. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szinten azt gondolom, hogy nem vagy elég attraktív, szerintem alakits magadon külsőleg úgy, hogy pl meg kérsz valakit akinek jo ízlése van, ha esetleg jo csaj vagy akkor szocializálódni kellene kicsit többet. Önbizalomnövelés kell, akkor regisztrálj 3-4 online társkeresore, meg a legcsúnyább nőket is körbe udvaroljak, nem hogy téged. :)
2016. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Küldj képet, és megmondom az-e a probléma!

Ha nem küldesz, és ha nem énekled el a szerencsedalt tíz órán belül tíz embernek, rossz lesz!

Nyehehe.


(de amúgy kajak)

2016. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A külsődről nem írtál. Fogaid jók?
2016. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Priviben: e-mal elérhetöség, kép, elvárásaid?
2016. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nem lehet megállapítani :)

Milyen a személyiséged? Mivel foglalkozol?

Lehet, hogy a rendesebb lány kategóriába tartozol és a mai felszínes emberek egyszerűen átsiklanak feletted. Azok meg, akik észrevesznek, nem mernek közeledni senkihez sem.


Ha az a célod, hogy legyen valakid, akkor a mai felszínes világban könnyű dolgod van. Nem nehéz összekukázni valakit, aki ráharap egy rövid szoknyára meg magassarkúra. De ezt gondolom te is tudod és ha ezt az utat akarnád járni, már megtetted volna.


A többiek úgy látom nagyon meg akarják oldani a kérdést azzal, hogy "hogyan nézel ki". Lehet hogy szép és csinos nő vagy, de egyszerűen nem vesznek észre vagy nem olyan közegben mozogsz hogy az olyanok észrevegyenek, akik értékelnének is.


Amúgy én is ismerkedési problémákkal küzdök, csak a másik oldalról. Azaz nem lány vagyok, hanem pasi :)

25F

2016. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!