Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a pasiknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pasiknak tényleg segít, ha hivatásos nővel vannak? Előrébb mozdatja ez őket vagy inkább tehetetlenség?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Fel kellene fogni végre, hogy elsősorban nem a tehetetlen, senkinek sem kellő pasik mennek prostikhoz, hanem főleg házas férfiak vagy azok akik csak egy gyors szexet akarnak azonnal.

Egyébként úgy gondolom nincsenek káros hatásai, aki akarja az csinálja nyugodtan.

2014. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem. Egyáltalán nem. bármelyik férfi, aki a prostitúciót életben tartja, az egy disznó.

A prostitúció támogatja a szexizmust, a szexuális zaklatást, a leánykereskedelmet és a nemi egyenlőtlenséget, és bárki, aki ehhez anyagilag hozzájárul, megérdemli, hogy farkát vegyék.

2014. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
#1! Ja ezért mondják, hogy az igazi férfi az mind diszno?
2014. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat! #2!
2014. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Hihetetlen, h a nők nagyrésze még mindig ilyen ostoba, h azt hiszi, h Magyarországon több tízezer prostituáltat a szűz fiúk tartanak el...
2014. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból segít, hogy a szex hiány okozta frusztráció le kerül róluk. De ugyanakkor el is lustulhatnak, hogy akkor minek erölködni, ha fillérekért is lehet...
2014. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
2-es. az a hibás aki árulja a testét. a szexizmust pedig a nők kezdték.
2014. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem segít nekik. Nekem a barátom szűz volt és isteni, tehát saját magunk tapasztaltuk meg az egészet, ha egy hivatásos "tanította" volna előttem az mai napig benne lenne a fejemben, hogy jó, de most ezt miért kellett?


Mert csak az idióták mennek oda tapasztalatért és amúgy is ahogy itt páran írták általában nem a fiatalok, hanem az idősebbek, férjesen jártak prostikhoz, mert a feleségük sokszor folyton csak vitatkozik velük, esetleg unják a szexet és nem adják meg azt a párjuknak a szexben meg esetleg másban is amire szükségük van és ezért járnak máshoz, valahol meg lehet érteni.


Nem azt mondom, hogy mindenki ilyen, vannak tisztességes, rendes nők és férfiak is, akik nem mennek egymás idegeire és szeretik egymást annyira, hogy ne kelljen egy harmadik.

2014. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27 évesen teljesen tapasztalatlan férfiként én is eltöprengek ezen. Valószínűleg nem segít, ha eddig nem tudtam barátnőt szerezni akkor attól sem tudnék. Viszont már nagyon kíváncsi vagyok mi mindenből maradok ki az évek során. Ha megteszem, a nők nagyrésze undorító féregnek tart majd, nem fogják megérteni miért tettem, hiszen sosem voltak olyan szituációban, hogy életükben senkinek sem tetszettek "úgy". Ha nem teszem meg, akkor továbbra is csak álmodozhatok h vajon milyen egy érintés, a szex, meg egyáltalán az intimitás (tudom szeretetet nem kaphatsz pénzért, érzelmeket nem, érzéseket viszont lehet, hogy igen). Bárhogyan döntenék, lelkileg sérülök. Egyelőre csak várom hogyan alakul az életem, ha 30évesen is ugyanennyit tapasztaltam, szerintem megkockáztatom majd a hivatásost. Szóval nem tudom a kérdésedre a választ, viszont mások véleményére én is kíváncsi vagyok a témában.
2014. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tommio válasza:

Egy bérnéni nem mozdítana előrébb semmit.

Én azt tanácsolom, inkább szedd össze magad, ismerkedj, stb.. A legtöbb srácnak a stílusával és vagy az önbizalmával van a baj...

2014. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!