Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan nővel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel aki agyon cukiz megacukiz téged?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel, mindig mondogatja, hogy milyen megacuki, cuki pasi vagyok, olyan kis édeske stb. és többet akar tőlem, de nekem ez kicsit furi.....
2016. jan. 6. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
sose ez ilyen cicababastyle lehet előbb félrekkúr mint gondolnád xd
2016. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

" ez kicsit furi....."


Lehet van alapja? :D

2016. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem túl vszínű. :DDD
2016. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én igen. Jó lenne az oldalról feszigetni elegánsan takarosan.
2016. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az egyetlen bökkenő? És pont egy ilyen hülyeség tart vissza? Ha igen, igazából nálad nincs rendben valami, vagy oltári tapasztalatlanságban szenvedsz.
2016. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha amúgy egy értékes csajról lenne szó, nem zavarna, de ettől függetlenül nem szeretem, ha egy nő lecukiz (főleg, hogy nem is vagyok az).
2016. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!