Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel aki vagdossa magát?

Figyelt kérdés

Kívülről nem is mondaná meg az ember, hogy önértékelési gondjai vannak, de legbelül igazán nagy káosz van. Sportos telt alakú (nagyjából 70 kiló, de az izom javára), szép nőies zabálnivaló arccal, szép nagy mellekkel, szőke hajjal, kék szemmel, 178 cm magas, kiváló családi háttérrel, enyhén antiszociális de nem kimozdíthatatlan.


És mindezek ellenére vagdossa magát. Konkrétan combja belső részét vagdossa az egyik lábán. Amikor rákérdeztem nem tört össze, de nagyon is szégyellte mivel nincs megelégedve magával. Régebben osztálytársai piszkálták emiatt és így egy mély seb keletkezett a lelkén.


Ha pszichológus lennék akkor tudnék rajta segíteni, de így akármit mondhatok nem sokat fog rajta változtatni. Ezért kérdezlek titeket, hogy érdemes lenne-e vele összejönni ennek ellenére is?



2015. dec. 29. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Igen, segíts neki kijönni ebből az egészből.
2015. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
43%

Én igen,de ilyen téren állítólag kicsit él bennem az,hogy mindenkit "megmentsek".

Ezt neked kell tudni.

2015. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Az a baj, hogy nem fogok tudni neki segíteni. Legalábbis rövidtávon biztos, hogy nem. Hosszútávon meg lehet engem is felemészt az, hogy egy lelki sérülttel osztom meg az életemet. Nem hiányzik az, hogy egy nap majd hazamegyek és félholtan találom a lakásomban kivérezve azért mert valaki feltépte ezt a lelki sebét.


Amit viszont megfigyeltem, hogy valamilyen szinten minden nő személyiségileg deformált. Többek között társadalmi elvárások miatt, így nagyon kevés az amelyik nem küzd valamilyen szinten önértékelési zavarokkal. Csak hát ez már egy súlyosabbik eset.


Ugyanakkor testileg maga a megtestesült álom, intelligenciája is kiemelkedő tehát nem mindennapi nőről beszélünk. Így vele kapcsolatban eléggé vegyes érzéseim vannak.

2015. dec. 29. 15:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem! De nem is én fogok vele sok sok időt eltölteni, hanem te, szóval gondolkodj rajta és ha szeretnél vele lenni, akkor ne hezitálj rajta.
2015. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem, mert nem tudnék segíteni rajta és legrosszabb esetben még magával is rántana.


Minden embernek vannak önértékelési zavarai, nem csak nőknek, de a mértéke nagyon nem mindegy.

2015. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen ez a kapcsolat nem a boldogságról szólna hanem arról hogy aggódnom kéne mit csinál, és győzködni hogy ne tegye.
2015. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát...eléggé jeti adatok ezek.:)
2015. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy jönnék. Maximum ha már pszichológushoz jár a csaj, de engem ne rángasson bele az életébe, ha ennyire kelekótya, de nem kéri szakember segítségét.
2015. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak normális nővel jönnék össze.
2015. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!