Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek milyen problémái adódtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen problémái adódtak eddig a társkeresést illetően?

Figyelt kérdés
Korodat és nemedet leírod? THX!
2015. júl. 25. 02:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem találtam olyat aki viszont szeretne.

22/F

2015. júl. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Ezek szerint még más se alszik :D


Nem talalátam meg még azt a férfit akivel le szeretném élni az életem.

2015. júl. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
*találtam
2015. júl. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Nincs olyan nő ismerősöm, aki kellőképpen érdekes lenne számomra, összeillünk, elviseljük egymást, és ilyenek...sorolhatnám még. Nehéz olyan nőt találni, aki megfelelő, akinek én is ember vagyok.

Nem, nincs velem semmi baj, azon kívül, hogy a normális embereket taszítom, így rá vagyok állva a nem normális, nem átlagos lányok keresésére az életben :)

2015. júl. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Semmilyen nem adódott,mert ki tudtam szűrni ki és milyen ember kell nekem pontosan,jól választottam általában.
2015. júl. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Kommunikációs problémák, hanyagság (lelépés angolosan), de főleg érzelmi éretlenség, egoizmus az összedolgozás, alkotás helyett. Ezek a legfontosabb problémák manapság és főleg a 21. századra jellemzőek. Még a 90es években sem voltak ezek ennyire élesen észrevehetőek.

Ami az anyagiakat illeti, a 80-90-es években a legtöbb fiatal Egyszerű, Polgári családból származott és nem is volt kérdés, hogy Összefogjon egy fiatal szerelmes pár és együtt alkosson, szerény körülmények között.

2015. júl. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 BlackSword ***** válasza:
50%
Semmilyen... 28/F
2015. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Nincs olyan nő, aki ne undorodna a külsőmtől. 29/F
2015. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Interferencia ***** válasza:
71%
Akinek én bejövök, annak általában nekem nem jön be a személyisége, aki nekem bejön, annak általában én nem jövök be, akivel meg esetleg kölcsönös lenne a dolog, az már régen foglalt.
2015. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Eddig még semmilyen.
2015. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!