Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek milyen problémái adódtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen problémái adódtak eddig a társkeresést illetően?

Figyelt kérdés
Korodat és nemedet leírod? THX!
2015. júl. 25. 02:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A legnagyobb probléma,hogy nem helyesnek születtem,és ebből fakad minden egyéb problémám is...

24/F

2015. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudom pontosan hol és mikor lehetne ismerkedni? Amikor volt rá lehetőség nem volt munkám, mire lett munkám már nem volt lehetőség. 34/F
2015. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
A múltbéli nők elvették tőle a kedvemet. Már egyáltalán nem akarok sem társat, sem partnert, sem dugópajtást.
2015. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Élő ismerkedés nem megy annyira, mert depressziós és szocfób vagyok. Ráadásul az utóbbi időben elég jól meghíztam.


Netes ismerkedés meg... pár üzenetet tudok másokkal váltani, de aztán egyszer csak mindenki lekopik valamiért. A legtöbben az után, hogy küldök magamról képet (pedig nem vagyok ronda szerintem).


Szóval jah. Elég sok problémám van, de őszintén szólva az utóbbi fél évben már nem nagyon próbálkoztam.


27/f

2015. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt leszámítva, hogy eddig nem találtam meg a nemfelszínes, nemanyagias "kivételt", semmi...
2015. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!