Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes embereknek miért hullik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes embereknek miért hullik mindig, minden erőfeszítés és keresgélés nélkül ölükbe a szerelem?

Figyelt kérdés
Mivel jobbak a többieknél?
2015. júl. 16. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Talán jóképűek és magasak? Viszont egy olyan alacsony és ocsmány férfi, mint én, sohasem fog társat találni, ezért vagyok a külsőm miatt 28 évesen is még szűz.
2015. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Mert jó géneket örököltek, helyesek, vonzóak, meg akarják őket ismerni az emberek.
2015. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
2 szó jó genetika
2015. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Mert nem gorcsolnek ra es nem ezzel vannak elfoglalva:-)
2015. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Én egyetlen egyszer tudtam csinálni egy jó képet magamról. Egész alakos volt, az arcom alig látszódott. Jó alakú és magas fiú vagyok, százával kaptam az üzeneteket mindenféle csajtól. Aztán kértek képet az arcomról. Mikor meglátták, hirtelen alább hagyott az érdeklődés, eltűntek.
2015. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
#5 aha, életszerű.
2015. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
ma 17:31 ez a baromság! hiába mondják hogy ne keresd majd jön magától persze! ha nem ismerkedek csajokkal neten vagy az utcán senki nem fog oda jönni se becsengetni hogy szia leszel a pasim?
2015. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

#7

Nem erre gondolt.

2015. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
#7 szóval valahol mélyen ti is tisztában vagytok azzal, hogy ha otthon ültök nem repül a sült galamb a szátokba. Mégis naphosszat itt a gyakorin panaszkodtok. Én hasznosabban fektetném be az energiát.
2015. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Bence_ ***** válasza:
69%

Ismertem egy kajakos lányt. Irgalmatlan nagydarab volt. 80kg úgy szériázgatott fekve mint én kb 20kg. Bicepsze vagy 3x akkora volt mint nekem. De volt benne valami, belülről jött belőle egy olyan nőiesség amire azt mondtam. Hm..

Kisugárzásod a lényeg. Az, hogy elfogadod e magad, szereted e magad. Ha ezekre igen a válasz akkor jól fogsz kinézni.

2015. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!