Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez fair internetes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fair internetes ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés
Van úgy hogy beszélünk, a pasi egyszer csak nem ír vagy 20 percig, 20 perc múlva válaszol a kérdésemre, és írja hogy kilép.
2017. febr. 19. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sosem értettem azokat az embereket, akik szerint egy ismeretlennek be kellene számolnom arról, hogy abban a 20 percben mit csinálok, amit nem a gép vagy telefon mellett töltök el. Mostanában elég aktívan társkeresőzöm, és az ilyen rátelepedő férfiakkal nem tudok mit kezdeni. Dolgom van, azért nem írok.
2017. febr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha dolgod van, elköszönsz. Ennyi.

Nekem is van olyan ismerősöm, aki néha csak 20 perc után válaszol. Nagyon kedvelem őt, de ez hihetetlenül idegesítő. Ha komolyan ismerkedek valakivel, akkor viszont teljes mértékben elvárnám, hogy az illető normálisan társalogjon a neten. Persze egyszer vagy kétszer előfordulhat, hogy tényleg annyira hirtelen jött közbe valami, hogy rohannia kellett, de szerintem most nem erről van szó.


Egyébként kérdező, ez a megfejtés: A pasi valószínűleg nem csak veled chatel, hanem akár 3 bulát is szédíthet rajtad kívül. Emiatt nincs ideje mindig válaszolni.

2017. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én pl. olyan vagyok, hogy teszek-veszek, be vagyok jelentkezve, néha ránézek a gépre, akkor válaszolok. Nem fogok húszpercenként elköszönni senkitől.
2017. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!