Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

Manapság hol lehet ismerkedni? A társkeresők rosszak, utcán/boltban/stb leszólítani szintén nem lehet, buliban nem lehet hosszútávra tervező embereket találni

Egyetem is kilőve.

valami tipp?

20/F



2017. febr. 18. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyetem, utca, bolt miért van kilőve? Engem már mindhárom helyen szólítottak le. Bárhol lehet ismerkedni.
2017. febr. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Haku-sama ***** válasza:

Akinek van bátorsága, az lényegében ott ismerkedik, ahol meglát egy számára vonzó nőt.


Én például elég bátor vagyok ahhoz, hogy megszólítsak lányokat utcán, boltban, mert sokszor csináltam már, van benne rutinom, és tudom, hogy kb. milyen válaszokra számíthatok.


Én azt javaslom neked, hogy ne azon gondolkozz, hogy hol ismerkedhetsz, mert szinte bárhol lehet, és egyszerűbb mint hinnéd. Egy példa:


Tegnap például állt mellettem egy nő szexi ruhában az utcán, kérdeztem tőle: nem fázol? Erre elkezdett magyarázkodni, és már szóba is elegyedtünk... Nos, kb. ennyi megszólítani egy nőt és elindítani vele egy beszélgetést. Láthatod, semmi extra nincs benne.


Nem nehéz, ha van bátorságod. Azt viszont - amellett, hogy személyiségfejlesztő könyveket olvasol - úgy lehet a legjobban, ha sokat csajozol, mert egy idő után megszokottá válik a dolog, és egyre könnyebb lesz.


Ne félj a lányoktól, mert a nők a magabiztos férfiakat szeretik.


Minden jót, és remélem találsz magadnak barátnőt.

2017. febr. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én farsangi időszakban bálokba járok és ott.

Egyrészről mert nagyon szeretek táncolni bálban, és azt mondják a lányok, hogy tudok is, pedig sose tanultam.


Másrészről, mert gyakorlatilag erre van kitalálva. A táncra gyakran mondják, hogy a szex metaforája. Aki amilyen a tánc parketten olyan az ágyban stb.


És egyből testi kontakt a lánnyal, kiderül, hogy mennyire vagyunk egy hullámhosszon stb stb.


Holnap is megyek bálba. Sajnos csak ősszel és tavasszal rendeznek a városkámban ilyeneket, de olyankor ki nem hagynám :) múlt hétvégén pár barátommal (3 lány meg én, ebből egy db egyedülálló) felmentünk Pestre egy országos bálra. Hát az jó sz@r volt :D de a zene miatt, meg beteg is voltam.


Szerintem a bálok azok ultimate ismerkedős helyek.

2017. febr. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...
2017. febr. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én farsangi időszakban bálokba járok és ott.

Egyrészről mert nagyon szeretek táncolni bálban, és azt mondják a lányok, hogy tudok is, pedig sose tanultam.


Másrészről, mert gyakorlatilag erre van kitalálva. A táncra gyakran mondják, hogy a szex metaforája. Aki amilyen a tánc parketten olyan az ágyban stb.


És egyből testi kontakt a lánnyal, kiderül, hogy mennyire vagyunk egy hullámhosszon stb stb.


Holnap is megyek bálba. Sajnos csak ősszel és tavasszal rendeznek a városkámban ilyeneket, de olyankor ki nem hagynám :) múlt hétvégén pár barátommal (3 lány meg én, ebből egy db egyedülálló) felmentünk Pestre egy országos bálra. Hát az jó sz@r volt :D de a zene miatt, meg beteg is voltam.


Szerintem a bálok azok ultimate ismerkedős helyek.

2017. febr. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kicsit bebuggolt az oldal :D
2017. febr. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!