Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne még manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne még manapság élőben ismerkedni 30-asoknak?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, már eléggé túl vagyok a bulizós-pasizós korszakomon, másfél éve lett vége egy élettársi kapcsolatomnak. Kb fél éve már nagyon szeretnék ismerkedni, de úgy érzem, hogy személyesen már-már szinte lehetetlen. Mivel 22 éves koromtól voltam benne ebben a kapcsolatban, én is sokat változtam és a világ is, és nem tudok "bevált dolgokhoz" visszanyúlni, úgy érzem, ismerkedési analfabéta lettem, pedig sosem volt gondom azelőtt ilyen téren.


Pár hónapja megpróbálkoztam az online társkereséssel, de hamar megundorodtam tőle. Nemrég kimentem egy barátnőmmel szórakozni egy bárba, ahova nem a tinédzserek meg egyetemisták járnak, hanem idősebb korosztály, és ott álltunk két csinos nő a pultnál 2 órán át, beszélgettünk, és senki még csak észre sem vett miket. Ez régebben tök máshogy volt. Próbáltam szemkontaktust felvenni emberekkel, de még csak azt sem láttam senkin, hogy nézelődne vagy nyitott lenne bármire. És ilyen elég sokszor tapasztaltam már.


Az online társkeresés elterjedésével személyesen ennyire beszűkültek volna az emberek? Minek kockáztatni a beégést, ha online sokkal egyszerűbb?


Nektek sikerült mostanában személyesen ismerkedni? Milyen típusú helyekre járjak? Mi lehetne a jó módja! Már annak is örülnék, a 1-2 randi összejöhetne egy szimpatikus emberrel.



2017. febr. 8. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Anno és is próbáltam online...sok pénz, nulla eredmény...ha rám hallgatsz, hagyd hogy történjenek a dolgok, ne akarj semmit görcsösen, aztán egyszer csak, amikor nem is gondolnád majd még válogathatsz is, csak maradj nyitott...
2017. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
nyugi, huszasoknak sem lehet, max ha minden hétvégén alkoholizálsz és éjszakázol.
2017. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-és válaszoló: azért mondjuk egy egyetemistáknak csak könnyebb amikor több száz ember közé jár be nap mint nap. A munkahelyemen 10en vagyunk, abból 3 férfi, és abból csak egy nem nyugdíj közeli. Sokáig dolgozok, utána egyéb ügyintézés, edzés, max hétvégén tudok valamerre kimozdulni.
2017. febr. 8. 12:50
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Megértem a problémádat, ugyan ebben a cipőben járok. Ha nem laksz a világ másik felén akár ismerkedhetünk is :D

30/f

2017. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Online nem ismerkednék. Pláne nem itt.
2017. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

második vagyok.

nem minden húszas jár egyetemre. van, aki dolgozik, ugyan úgy és ugyanolyan körülmények közt, mint te.

És nem a munkahelyen kell "kavarni".

2017. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azt írtam "mondjuk" egy egyetemistának.


A kérdésem azért a harmincasokhoz szólt, hogy esetleg tippet kapjak arról, a korosztályomnak hol sikerül élőben ismerkedni.

2017. febr. 8. 13:18
 8/14 anonim ***** válasza:
kösz ötös :P
2017. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Bár én 27 vagyok és férfi, de ismerős a helyzet. Jelenleg én is tanácstalan vagyok, már ami az ismerkedést illeti... Ráadásul én nem is Pesten lakom, ami csak ront a helyzeten.
2017. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? Mert pl ott is lehet, a netes tátsketesés nem igazán jött be nekem se.. Nyáron strand, vagy ha sétálsz kint a parkban, én szórakozóhelyekre soha nem jártam, arról nem tudok nyilatkozni. Én nem görcsölök rá, ha lesz valaki aki megtetszik, akkor úgyis nyitok felé. 33F
2017. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!