Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell manapság ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Egy ideje nincs barátnőm és szeretnék már ismerkedni. Nem akarok mindenáron kapcsolatot, és nem szoktam nyomulni, de még csak a beszélgetésig, barátkozásik sem tudok eljutni.

Nem járok bulizni, sem szórakozóhelyekre. De szívesen beszélgetek bármiről, akár könyvekről, jobbfajta sorozatokról. Egyetemre járok, nemsokára diplomáznék, de nem csak a szakmámról tudok beszélgetni, mielőtt ezzel vádolna meg valaki, mint "szerencsétlen könyvmoly diplomást". Szabadidőmben meg sportolgatok, a sportról is szívesen beszélgetnék. Nem szoktam sporteseményeket nézni tévében, de az egészség meg a mozgás mint téma érdekel. Szeretek mozogni. Úgy gondolom, hogy aktív életet élek, de ez nem a szórakozóhelyek látogatásával telik nálam.


A problémám, hogy az egyetem ahova járok, inkább fiús. Nem igazán van lehetőségem lányokkal ismerkedni. Ismerősi körömben sem igazán vannak lányok. Akik mégis az ismeretségi körömben vannak, azok inkább foglaltak, vagy már körülrajongják őket más pasik. Mostanában még baráti körben sem tartozom. (Amik régebb baráti társaságok voltak, azok feloszlottak)


Az utcán való leszólítást nem próbáltam még, nem vagyok benne biztos, hogy örülnének nekem, lehet hogy van már barátjuk vagy amúgy sem ismerkedni szeretnének.


Nincsenek olyan igényeim, mint amiket néhány felháborodott srác szokott itt írni. Nem csak a szép vagy az átlagos lányok érdekelnek. Nem érdekel a testsúlyuk sem. Az emberi tulajdonságok meg a személyiség az, ami számomra fontos egy nőnél.

A személyes ismerkedésre nem látok igazán lehetőséget.

A netes ismerkedésről sok rosszat lehetett olvasni itt gyakorin. Pedig abban benne lennék


Szóval nem tudom, hogy kezdjek hozzá az ismerkedéshez. Tudna valaki tanácsot adni?

Mielőtt elkezdenétek szétosztani, hogy milyen barlangban éltem az elmúlt 25 évben, szeretném megjegyezni, hogy az egyetem alatt inkább tanultam. Nem nagyon jártam szórakozni. Bár mégis úgy adódótt, hogy lett barátnőm, mellette nem foglalkoztam az ismerkedéssel. Utána pedig egy darabig ismét nem érdekelt az ismerkedés és lefoglalt az egyetem.


Úgy látom, hogy az elmúlt pár évben megváltoztak az ismerkedési szokások. Vagy ez csak nekem tűnik úgy?


2016. jan. 25. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bunkóan.
2016. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha már ilyen véleményen van valaki, hogy bunkóan kell viselkedni, legalább kifejthetné, hogy mire gondol és ne egy egyszavas választ lökjön ide :D

Vagy mond el, Te hogy szoktál bunkó módon ismerkedni, mi az ami neked bevált? "Szia, egy bunkó paraszt vagyok, jössz sörözni?"


Hadd ne tegyek fel egy olyan kérdést, hogy "Hogyan kell bunkóan ismerkedni?" :D

2016. jan. 25. 18:50
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha nem mész sehová, nem nagyon fogsz tudni ismerkedni. Ha a sulidban nincsenek lányok, akkor az egyetemen kívüli, de legalábbis a szakodon, karodon kívüli ehetőségek maradtak.

Az utcán leszólítást nem ajánlom, nagyon ritkán jön be, sokaknak kellemetlen, meg szerintem elég tolakodó is, tekintve, hogy az utcán a nő is csak tart valamerre, és lehet, hogy siet.

Szóval szerintem csak nézz be a könyvtárba, vagy egyetemi bulikba, vagy egyetemi sporteseményekre pl. Én egy csomó emberrel találkoztam sporteseményeken.

2016. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!