Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, néhány hónapja vagyok egyedül. A volt páromról azt hittem, hogy a férjem lesz, de a kapcsolatnak vége lett és hirtelen megint a "húspiacon" találtam magam. Nade hogyan tovább, ha több nyelvvizsgával és diplomával rendelkezem, de a munkahelyemen kívül csak szórakozóhelyekre jutok el (a barátnőim miatt)? Oda többnyire tinik járnak, nem művelt férfiak (tisztelet a kivételnek). Egyedül nincs kedvem nekiállni egy hobbinak, konditeremben sem szeretnék ücsörögni és valahogy úgy érzem, még nem vagyok olyan öreg, hogy társkeresőre regisztráljak... Hol ismerkedtek ennyi idősen? Hol ismerted meg a párodat? egy 15 ezres városban élek, kis cégnél dolgozom, így a munkatársaim is kilőve...
2015. dec. 14. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik az a város?
2015. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném leírni, de szerintem nem is ez a lényeg! :)
2015. dec. 14. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Az esélyed így a nullához konvergál. Lehet, szomszédok vagyunk, de akkor erről ennyit. :D
2015. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt kétlem :) Ha lenne a szomszédban olyan, aki szóba jöhet... Azt hiszem már nem a szomszédom lenne.
2015. dec. 14. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Női agy...:)
2015. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene teljesen kizárni a társkeresőket, nem rosszak, ha jól használod. Konditerembe meg egyébként sem ücsörögni megy az ember, igaz nem is feltétlenül tartós kapcsolatot kialakítani. Akárhogy is, ne zárd el magad a külvilágtól, járj minél többet emberek közé...
2015. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt. Velem. 53F
2015. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
röviden: társaságban. mindegy hova mész, csak legyél emberek között! én pl legutóbbi barátnőmmel úgy ismerkedtem meg, hogy a munkahelyem elküldött egy konferenciára, és ott megismertem egy lányt akivel összejöttünk. sajnos vége lett, de ismerkedés szempontjából úgy gondolom, hogy a legkülönbözőbb helyszíneken, spontán ki tudnak alakulni jó kapcsolatok.
2015. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nehéz, de nem lehetetlen. próbáld meg rávenni a barátnőket, hogy ne csak olyan helyekre menjetek bulizni, ahol csak tinik vannak! keressetek együtt új hobbit, menjetek együtt konditerembe, tánctanfolyamra, táncházba, íjászkodni, ejtőernyőzni, akárhova.

a több nyelvvizsga és diploma még nem árul el semmit az érdeklődési körödről, ettől ugyanúgy szeretheted a focit, kosárlabdát, vizilabdát, biliárdot, mozit, zenét, mint bárki más, de ja más az érdeklődésed, akkor máshova járj, színház, talán könyvtár, egyetemi klubok, tudományos előadások.


a lényeg, hogy ha találsz valamilyen programot, ami érdekel, akkor menj el és légy nyitott, add meg a lehetőséget magadnak és másnak is. ha valaki szimpatikus, akkor akár kezdeményezz. ha nem is szólítod le, de teremts lehetőséget, hogy ő megtegye, hátha veszi a lapot. sok pasi nem szokta, vagy nem tudja, hogy mit kezdjen vele sajnos, úgyhogy ne hagyd, hogy akár a te, akár a jelölt passzivitásán múljon a dolog.


a párkereső oldalakkal is érdemes lehet futnod egy kört. ez egyáltalán nem a korról szól, hanem a lehetőségekről. például vannak olyan társkereső oldalak, ahol tudsz település név, vagy bizonyos távolságon belül keresni, ami sokat segíthet. egyáltalán nem biztos, hogy megoldás, de egy lehetőség, amit kár kihagynod. persze a társkereső oldalak teljesen máshogy működnek, mint a való élet. mások a sajátosságai és emiatt a siker is bonyolultabb kérdés lehet, de az ismerkedés alapvetően mindenképpen csak azon múlik, hogy a megfelelő két ember találkozik-e és tud-e mit kezdeni egymással...

2015. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!