Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme egyáltalán tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyáltalán tartós kapcsolat céljából ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés

Ismeretségi körömben szinte csak pár hetes, esetleg 1-2 éves kapcsolatok fellelhetők. Dúl a láw^, azt hiszik, örökké tart, aztán félrekefél valamelyik fél, majd dobbant, de még ő mártírkodik természetesen. Természetesen le lehet rendezni azzal, hogy rossz társaságban tengetem a mindennapjaim, de az ügyfeleimmel is szoktunk beszélgetni ilyenekről és ők is megerősítik mindezt. A napokban pont egy nagymama rybancozta le a saját unokáját, mikor mesélte, mikor csinál a férfiakkal.


Miért k*rvult el a világ ennyire?


2016. okt. 30. 00:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az igen... Szóismétlésért elnézést! Tudjuk be az idegállapotnak.
2016. okt. 30. 00:42
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell mindent elhinni mindenkinek, a legtöbb ember 1-2 esetet kiemel és az alapján megítél 1 ri.ba.nc miatt 300 másikat egy buliba pl. Én olyan körbe vagyok ahol még 20+-os lányok szüzek és még nem is ismernek olyat aki kalandozik... de akárhol ismerkednél a nagy többség 70% az mind átlagos, rendes, és van egy 15% aki ilyen kicsapongó, meg 15% aki nagyon visszafogott...
2016. okt. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Lehetnek összegyűlve kivételes körök ahol mondjuk az arány kicsapongósabb, de visszafele is igaz, mellesleg olyan szörnyen tudnak az emberek mesélni helyekröl, aztán ha odamész fele se igaz...
2016. okt. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Van!

Mondom ezt aranylag friss szakitassal a hatam mogott. :D

2016. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy mi számít tartósnak. Mivel én alapvetően egy lelki társra vágyok inkább, valakire, akivel igazáén szeretjük egymást, így kapcsolatokban gondolkodom, nem csak alkalmikban. Viszont az biztos, hogy egy idő után minden kapcsolatnak vége lesz, vagy harmadik fél miatt, vagy pedig ellaposodik annyira, szóval én úgy vagyok vele, hogy amíg tart egy ilyen kapcsolat, addig tart, aztán ha vége, akkor ez van, majd lesz másik. És ez okból házasodni sem akarok, akár a saját tapasztalataim, akár a környezetemből tapasztalom hogy csak rosszul jön ki belőle az ember, amikor vége lesz.
2016. okt. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam érzelemhiány miatt hamar tönkremennek a kapcsolataim mert, aki tényleg kéne azt sose kapom meg de szerencsére annyira kinézek hogy 1-2 másikkal összejön, hiszek benne h majd kialakul de nem történik meg, illetve 1 odavissza szerelmet is hagynom kellett, nyomós indokkal, hiába mind rendes volt, egyikse volt megcsalós...
2016. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Értem mire gondolsz, de azért ez nagyban függ attól, hogy milyen korosztályban és milyen társaságban mozogsz. Az én társaságomban is sok olyan van, akikről te beszélsz, de párom társaságában például nem ritkák az olyan párok, akik gimi óta együtt vannak (25-26 évesek vagyunk). A bátyja most kérte meg nem rég barátnője kezét, valami 7 éve együtt vannak. Legjobb barátnőmnek volt egy 4 és egy 5 éves kapcsolata. Ugyan mindkettőnek vége lett sajnos/szerencsére, de neki esze ágában sincs feladni a reményt.

Mi ugyan "csak" 1 éve vagyunk együtt, de annyira jó és kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, hogy nem hiszem, hogy ez egyhamar változna. Ez pedig azért van, mert mindketten teszünk érte. Talán kétszer ha veszekedtünk eddig, akkor sem volt szó soha szakításról, csak egyikünk hibázott, amiért a másik megharagudott. Ilyenkor átbászéltük a helyzetet, és a hibás fél kijavította, amit elrontott. Aztán persze tovább léptünk, egyáltalán nem romlott tőle a kapcsolatunk. Nyilván ehhez kell egyfajta érettség, és persze megfelelő partner. Nem mondom, hogy egyszerű, de igenis megéri keresni, dolgozni rajta. Nincs is jobb annál, mikor tiszta szívből azt érzed, hogy a másik teszi jobbá a napjaidat, és ez motivál, hogy te is szebbé tedd az ő napjait. Az idő múlásával ez több odafigyelést és jó kommunikációt igényel. De ismétlem: ez csak érettség és hozzáállás kérdése, és igenis vannak olyan emberek, akik erre törekednek. Csak rájuk kell találni :)

Úgyhogy ne add fel, remélem te is ráakadsz majd arra, aki hozzád illik!

2016. okt. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Kettes válaszoló. Kérni szeretnék tőled valamit. De tényleg! Megmondod nekem, hogy hol van olyan ahol a 20 éves lányok még szüzek?
2016. okt. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
#8: Csak egy erős tipp: a képzeletében.
2016. okt. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, hogy mindig mindenkinek a jobb kell, a tökéletes kell, veszel egy kis Tvt, azt használod 0,5-1 évig, elmész Bélához, látod Bélánál nagyobb jobb és többet tud a Tvje. akkor a te tvdet már egyből leminősited hogy nem jó, meg ha van nagyobb a boltba akkor miért ne vennél. Igy kidobod, elteszed a tvt porfogónak. elmész veszel egy nagyobb Tvt, megvan, örülsz neki, használod 1-2 évig, utána jön az okos Tv, mert hogy már tud internetet is, igy nem kell géppel kábelekkel bajlódni külön, hogy megnézz valamit a tvn ami interneten van. és elmondhasd magadról hogy milyen professzionális dolgod van.

Ugyan ez van Nőkkel is. Emese el megy Bélához, iszogatnak, lefekszenek, de Bélának nincs olyan sok tapasztalata nőkkel, igy nem tud semmi extra szolgáltatást nyújtani emesének, ezért emese, bélát szépen elteszi a barátzónába, Tovább lép, elmegy bulizni ott találkozik egy valamivel dominánsabb férfival, hazamennek, ágyba bújnak, viszont a dominánsabb férfinek meg kicsi a farka, ez nem tetszik emesének, ezért otthagyja, mintha semmi nem lett volna. tovább megy ahol is összetalálkozik egy extrémebb dominánsabb inteligensebb férfivel, hazamennek ágyba bújnak, a férfinek még nincs saját kocsija, vagy nincs annyi pénze, ez nem tetszik emesének, ezért emese otthagyja, mindenféle indok nélkül mintha meg sem történt volna... a példa végtelenségig folytatható.

Mi az eredménye? Sok sok egyedül maradt, társkeresésben sikertelen férfi, akiket a nők okolnak hogy milyen szerencsétlen, tutyimutyi férfiak vannak, és mellesleg még egyenjogúságra is fáj a foguk. Le lehet pontozni!

2016. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!