Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme egyáltalán tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyáltalán tartós kapcsolat céljából ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés

Ismeretségi körömben szinte csak pár hetes, esetleg 1-2 éves kapcsolatok fellelhetők. Dúl a láw^, azt hiszik, örökké tart, aztán félrekefél valamelyik fél, majd dobbant, de még ő mártírkodik természetesen. Természetesen le lehet rendezni azzal, hogy rossz társaságban tengetem a mindennapjaim, de az ügyfeleimmel is szoktunk beszélgetni ilyenekről és ők is megerősítik mindezt. A napokban pont egy nagymama rybancozta le a saját unokáját, mikor mesélte, mikor csinál a férfiakkal.


Miért k*rvult el a világ ennyire?


2016. okt. 30. 00:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%

#10 kiégtem. :D de van benne valami.


Régen a nagy szocializmusban ennyi jó lehetett talán, hogy nem ömlött a nyakadba a nyugati szr két film között meg úgy egyáltalán. Meg voltál elégedve a kis életeddel és nem azon rágtad a körmöd, hogy mikor lesz már fizu, hogy megbírd venni a legmencibb cuccot.

2016. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs értelme valaminek a "céljából" ismerkedni.

A szerelem nem egy kitűzhető cél.

2016. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én pl 20 éves koromig szűz voltam.


Viszont kérdező, az sem mindegy, hogy éppen milyen életszakaszban van az illető aki elítélünk/megítélünk. Egy emberből csak egy kis szeletet látsz, nem látod az egész életútját. Engem az első szerelmem nagyon átcseszett, iszonyatosan fájt. Utána nem is akartam évekig komoly kapcsolatot, az egyéjszakások és futó kapcsolatok kora jött. Aztán amikor feldolgoztam lelkileg a történteket és megkomolyodtam, lett egy komoly kapcsolatom, összeházasodtunk és 5 éve vagyunk együtt, szerelemben, szeretetben, hűségben. Nem érdemes rögtön következtetéseket levonni.

2016. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!