Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez fair internetes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fair internetes ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés
Van úgy hogy beszélünk, a pasi egyszer csak nem ír vagy 20 percig, 20 perc múlva válaszol a kérdésemre, és írja hogy kilép.
2017. febr. 19. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Komolytalan, hagy a 3,14csába
2017. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Az élete nem körülötted forog, hercegnő. Lehet, hogy dolgozik.
2017. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze este biztos dolgozik. Amúgy meg nem egész nap beszélünk. De van úgy hogy beszélünk, és várom a válaszát, és 20 perc múlva jön válasz, és írja hogy megy. Ha előbb megírná, nem is mondanék rá semmit.
2017. febr. 19. 21:18
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

"Komolytalan, hagy a 3,14csába


A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad." :D agyhalott

2017. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze akkor biztos megéri egy ilyen emberrel foglalkoznom, aki így megvárat. Már sokszor azt se tudom mit gondoljak, hogy csak szívat-e. Szerintem annyit megérdemelnék, hogy kilép, és megírja, de bocsi mennie kell, nem pedig 20 percig várat ezzel a válasszal.
2017. febr. 19. 21:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet épp a feleségét kezelgeti amíg te vársz hogy írjon.
2017. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincs felesége, de más lány lehet.
2017. febr. 19. 21:34
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, hány éves vagy, de ez nekem teljesen normális. Nem várom el, hogy valaki ott üljön, csak azért mert én ráérek. És fordítva is, tőlem se várja el senki, hogy azért mert most ráérek, 5 perc múlva is rá fogok. Éjszaka, amikor neki már egyértelmű, hogy megy aludni, és biztos nem jön vissza, akkor illik elköszönni, de csak ennyi, az se baj ha nem. 43F
2017. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Nálam pl volt nemrég olyan, hogy ismerkedtem egy lánnyal, de mivel előre lefoglalt program volt el kellett mennem, de megírtam neki. Pont azóta nem válaszolgat fura mód....
2017. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%

Na az ilyeneket szoktam elküldeni a k anyukájába.

Nőből is van ilyen, sosem értettem, hogy lehet valaki ekkora bunkó.

Bár aki már fotó alapján is szimpatikus, meg nem csak szórakozni van fent a neten, meg tényleg társat keres, vigyáz ilyesmire. Aztán később derül ki, hogy némi gond volt a nevelésében...

2017. febr. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!