Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pua csajozós társat hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pua csajozós társat hol lehet találni hogy gyakorolni tudjak menni?

Figyelt kérdés
Szóval jó lenne valami party arcokhoz becsatlakozni akik erre vannak ráállva, főleg hogy most már kezdek kinézni úgy mint egy ember a minimális sport miatt és az ezzel járó 40 kg fogyás után de rájöttem hogy az hogy valaki míg tűrhetően néz ki az távolról sem elég ha nem tud nyitni csajoknál.

2017. febr. 19. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Én is PUA vagyok, de utálok más pasikkal együtt csajozni. Átlagos külsejű pasinak nem is ajánlott wing partner. Egyedül szoktam járni, mert mivel átlagos külsejű vagyok, ha egy jóképűvel mennék, akkor levegő lennék, egy felesleges kolonc, miközben a jóképűvel beszélgetnének a csajok. Ha pedig egy csúnyával akkor meg "lehúzna" az ő szintjére, és madarat tolláról, embert barátjáról pszichózis alapján engem is egy lúzernek néznének. Ha pedig egy szintén átlagos pasival mennék, akkor meg kialakulna a versengés a csajok kegyeiért, hogy melyikünk a jobb arc, nagyobb dumás, stb. Egy igazi nővadász mester egyedül megy le csajozni, és feltalálja magát az adott szórakozóhelyen, ha kell onnan szerez (majd ha úgy áll a helyzet akkor eldob) segítőtársakat, mert szociálisan jól tudja kezelni a férfi csoportokat is.
2017. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Jó azért néha haverokkal menni, főleg ha jobbak nálad, mert akkor húznak felfelé és rákényszerülsz, hogy még jobb legyél. Egy jóképűbb srácnál is lehetsz hatékonyabb, de nála jobban oda kell tenned magad mentálisan, viszont ebből többet is fejlődsz.


Egyébként nem meglepő módon PUA fórumokon lehet találni ilyen társakat. :D

2017. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én csak külföldi fórumokat találtam , magyart nem igazán.

Linket tudsz küldeni ? :)

2017. febr. 19. 16:26
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem inkább pasizz be. Jobban jársz te is, meg a lányok is.
2017. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ha egy jó brazil shemalet ismers akkor az jöhet, elvégre az pasinak számít vagy nem? :D
2017. febr. 19. 16:58
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Mi a here az a pua?
2017. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a PUA most komoly? Mert viccnek durva!

Ismerkedés, párkapcsolat = sport?

2017. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

PUA = Pick-Up Artist (felcsípőművész)

Jobb sorsra érdemes fiúk könyvből tanulják, hogyan kell lányokat felcsípni. Milyen öltözet, milyen szöveg, fellépés, haj. Minden el van magyarázva, csak betanulod a vicces mondatokat, és zsírkirály vagy, dőlnek a nők a karodba.

Azt még nem tudom, hogy mi jön utána, amikor már megfektetted a nőt, másnap reggel. Talán ahhoz meg kell venni a pótkötetet.

2017. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szeretem az emberekben, hogy felszínes ismeretek alapján alkotnak véleményt szinte mindenről, amit nem ismernek, mert akkora zsenik (és persze meg is kell osztaniuk ezt ország-világ előtt). :D


PUA = tapasztalatokat szerzel nőknél és fokozatosan lebontod a gátlásaidat, ami együtt jár személyiségfejlődéssel, dióhéjban kb. ennyiről szól (szó sincs betanult viselkedésről vagy megjelenésről, nyilván vannak vadhajtásai a dolognak, de azokkal nem érdemes foglalkozni)

2017. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ugyan mi benne a durva, ha egy lánnyal százévente sikerül egy órát beszélgetni egy szórakozó helyen majd olyan balfék vagyok elköszönéskor kezet fogok vele és neki kell külön mondania hogy puszit akar adni és még elérhetőséget sem kérek akkor nyilván igen lassan lesz az embernek barátnője főleg ha kompatibiliset akar magának. A lányok a fiúk közül válogatnak , az okos fiúk pedig a lányok közül akikhez sikeresen odamentek.


Férfiként nekem is meg van a jogom hogy olyan barátnőm legyen aki hozzám való és normális nem pedig a legelső szalajtás, ez pedig csak úgy érhető el ha az ember férfiként dinamikusan ismerkedik mivel nyilván hozzám nem fognak özönleni a lányok maguktól, kivéve ha az ember a társaság középpontja, de az más téma.

2017. febr. 19. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!