Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pua csajozós társat hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pua csajozós társat hol lehet találni hogy gyakorolni tudjak menni?

Figyelt kérdés
Szóval jó lenne valami party arcokhoz becsatlakozni akik erre vannak ráállva, főleg hogy most már kezdek kinézni úgy mint egy ember a minimális sport miatt és az ezzel járó 40 kg fogyás után de rájöttem hogy az hogy valaki míg tűrhetően néz ki az távolról sem elég ha nem tud nyitni csajoknál.

2017. febr. 19. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, a legtöbb ember képtelen beismerni még önmaga előtt is, ha valami nem megy neki, neadjisten még tenni is valamit az ügy érdekében.


Amúgy szövegértés egyes, nem az volt a kérdés, hogy jó-e a PUA, hanem haverokat keresett a kérdező, akikkel eljárhat bulizni, ismerkedni.

2017. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igazad van, a szabályzatban benne van: Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!

Elkövettem a hibát, válaszoltam #6-nak.

2017. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!