Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30+os férfiak szívesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30+os férfiak szívesebben költenek a fiatal barátnőjükre mint a huszonéves pasik?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, de úgy vettem észre, hogy a fiatalabb férfiak nem szívesen költenek a barátnőjükre, mondván, hogy a nők csak a pénzt viszik.

Az idősebbektől, 30-40 fölöttiektől nem sűrűn hallani ilyet, nekik nem számít és nem fukarkodnak, szívesen ajándékozzák meg a fiatal barátnőjüket/feleségüket.


2017. febr. 19. 20:52
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Kinek kell 60 ezres táska? Vagy szerinted minden nő 60 ezres táskáért sóhajtozik a barátja előtt?

Ezt ugye te sem gondolod komolyan?


És még mindig nem ekkora összegekről van szó, se luxusnyaralásról, se cirádás bmw-ről, se Gucci táskáról!

Nem erre a szintre gondoltam, amikor feltettem a kérdést, hanem apróságokra.

Születésnapra, névnapra egy csokor virág, vagy hogy ne mondjak túl nagyot inkább egy szál virág(!), de még az se baj, ha az út széléről szakítja le, vagy karácsonyra parfüm, de hogy itt se mondjak nagyot, nehogy valakinek leessen a vérnyomása, könyv vagy valami 2 db-os ajándékcsomag.

Egyszerűen fel nem foghatom ezt a százezrekben és milliókban való gondolkozást, ha barátnőről van szó...

2017. febr. 20. 07:57
 32/34 veinig ***** válasza:
Kedves mindenki! Amit a hölgy a kérdésében leírt, az teljesen helytálló. Van a huszon éves korosztályban bőven ismeretség, a lányok panaszkodnak rendesen. A válasz egyébként kedves kérdező nagyon egyszerű. Minket még férfiak neveltek férfinak. Soha eszembe nem jutott, hogy számoljak, mennyibe kerül egy bármi. Akkor sem, amikor pályakezdő voltam. Volt, hogy meghívtam egy lányt vacsora, utána két napig csak reggel ettem pár kiflit, mert nem maradt semmi pénzem. De akkor is én fizettem, mert én vagyok a férfi. Most meg azt látom, amit a kérdező is tapasztal. Sajnos az az érzésem, hogy nektek nincs kedvetek felnőni. Hajrá kerdező, találsz még normális pasit csak keresned kell...😊
2017. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, de azért árnyalnám a dolgot. Amikor 20 évesen csajoztam akkor elég korlátoltak voltak a lehetőségeim, de megpróbáltam figyelmes lenni, egy virág, egy kis meglepi mindig volt, de nem nagyon tudtunk eljárni szórakozni,mert nem volt rá keret.

Most 40-hez közel szerencsére nem kell azon gondolkoznom, hogy mit engedhetek meg magamnak, azt csináljuk amihez éppen kedvünk és időnk is van. Ez egy egészen más helyzet.

Viszont soha nem az számított mit veszel a partnerednek, sokkal inkább az, hogy gondoltál rá és ezt éreztetted vele . Ahogy telnek az évek saját magamon is tapasztaltam, hogy jobban odafigyelek a részletekre, jobban odafigyelek a partnereimre, ez vitathatatlan. Talán ez érettség kérdése.

39F

2017. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
42%
miért kell külön költeni egy nőre? feltéve, ha épp nem munkanélküli a nő... de akkor is max kölcsönkérés... de az, hogy elvárjam, hogy költsön rám a semmibe egy faszi, hát.... nem is tudom. elég beteg.
2017. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!