Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30+os férfiak szívesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30+os férfiak szívesebben költenek a fiatal barátnőjükre mint a huszonéves pasik?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, de úgy vettem észre, hogy a fiatalabb férfiak nem szívesen költenek a barátnőjükre, mondván, hogy a nők csak a pénzt viszik.

Az idősebbektől, 30-40 fölöttiektől nem sűrűn hallani ilyet, nekik nem számít és nem fukarkodnak, szívesen ajándékozzák meg a fiatal barátnőjüket/feleségüket.


2017. febr. 19. 20:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Szerintem ha összejönnél valakivel, akkor ismernéd az anyagi helyzetét és tudnád mikor mire van pénze.

Van amikor valakinek 1000 forintja sincs. Bár ha gazdagot találsz tényleg valószínűleg nem fogsz ilyen problémákba ütközni.

2017. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Tudom milyen amikor valakinek 1000 ft-ja sincs, és olyankor nem is várok el semmit, sőt adok is ha kell és szüksége van rá!!!!

De amikor azt látom, hogy a doboz cigit fontosabb megvenni az utolsó fillérből is, mint venni egy 100 forintos csokit valamilyen alkalomból, akkor nem tudom megérteni a helyzetet!

2017. febr. 19. 21:55
 23/34 anonim ***** válasza:

Igazad van, de nehogy már úgy állíts be minden 20 éves fiatalt, hogy nem érettek kapcsolatra, csak mert találtál egy alkalmatlant...

Én millió alkalmatlan 20 év körüli lányt találtam kapcsolatra. Mondjuk sokszor szidom őket kollektíven is miatta. De tudod nekem lehet, neked nem.

2017. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Nem a kapcsolatra való alkalmatlanságot kérdőjeleztem meg, sőt igazából semmit, mert nem a huszonéves fiúk ellen irányult a kérdés, attól függetlenül, hogy a 30+osok önzetlenségéről érdeklődtem.

A kettőt nem kell összekötni!

2017. febr. 19. 22:03
 25/34 anonim ***** válasza:

Tudod mit hívnak önzetlenségnek egyáltalán? Amikor adsz pénzt egy hajléktalannak. Na az önzetlenség.

Ha valakire költesz pénzt az már nem önzetlenség, hanem egy terv része.

Ha nem tervez veled nem költ rád. Ha tervez, költ és ez kortól független. A kor csak annyiban befolyásol, hogy eljut e odáig valaki hogy tervez e komoly kapcsolatot.


Magyarul ha költ rád valaki az vagy fel akar szedni/meg akar tartani, vagy mag akar dugni. Nincs olyan itt hogy önzetlen.

2017. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Igazad van, nincs önzetlenség egy párkapcsolatban, az csak álcázott önzőség.

Hát nem is csodálkozom egyeseknek miért vannak egyedül...

2017. febr. 19. 22:22
 27/34 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ, hogy ki van egyedül... Hiába számolgatok (muszáj), de ha úgy van, én szívesen költök a másikra, mégsem kellek. Egy másik ismerősöm pedig nemhogy a nővel fizettet, hanem még a saját táskáját is vele viteti, és szerelmes a lány. Elég jól bele tudsz választani te is, ahogy látom.
2017. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Tudod, ha kapcsolatban vagy valakivel akkor az "én" megszűnik és "mi" lesz. Onnantól kezdve bármit amit érted tesz, azt értetek teszi.

Ha független felekben gondolkozol, az mint ahogy a nevében is benne van, nem párkapcsolat.

2017. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ez anyagi helyzet fuggo, de amit elvarsz az nulla. Logikusan egy idosebb ferfinak tobb penze van es nagyobb az igenye arra hogy megtartson maga mellett egy sokkal fiatalabb not. Egy huszoneves diak atlagos korulmenyek kozott nem tud 60 ezres taskat venni, de egy 40 eves ferfi aki jol keres annak egy ilyen taska osszege nem jelent kiadast Fontosabbnak is tartja hogy egy fiatal novel legyen mint hogy az ajandek penz reszen ragodjon.
2017. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Hogy kell elképzelni ezt? Eléd áll a nő, hogy "vegyél nekem kocsit"?
2017. febr. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!